Įvartį net neprabėgus minutei pelnė Luisas Suarezas, sulaukęs puikaus perdavimo iš Lionelio Messi.

Po greito įvarčio „šikšnosparniai“ nepalūžo ir spaudė šeimininkus.10-ą minutę jiems pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, tačiau komandos kapitonas Dani Parejo nesugebėjo nuginkluoti Claudio Bravo. Per likusį pirmojo kėlinio „Valencia“ rodė savo pranašumą ir kūrė ataką po atakos. Sykį Paco Alcaceras pataikė į virpstą, tačiau sėkmė lydėjo šeimininkus.

Antrame kėlinyje „Valencia“ puolimas nebebuvo toks aktyvus ir dominuoti pradėjo Ispanijos vicečempionai. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo L. Messi, įvartį pelnęs per pridėtą teisėjo laiką. Tai buvo jubiliejinis – jau 400-asis argentiniečio įvartis, vilkint katalonų klubo marškinėlius.

Kitose rungtynėse šalies čempionai išvykoje susigrūmė su La Korunjos „Deportivo“ futbolininkais. Madrido „Atletico“ vienuolikė rezultatu 1:2 palaužė šeimininkus.

Nugalėtojų gretose ir vėl du įvarčius pelnė nesustabdomai žaidžiantis Antoine'as Griezmannas. Prancūzas dublį pelnė pasižymėjęs 5-ą ir 22-ą minutėmis.

Madrido „Real“ futbolininkai taip pat šventė pergalę. Carlo Ancelotti vadovaujama komanda rezultatu 3:1 įrodė pranašumą prieš „Malaga“.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sergio Ramosas, Jamesas Rodriguezas ir Cristiano Ronaldo, kuris atliko du rezultatyvius perdavimus bei nerealizavo 11 metrų baudinio. Tačiau šiame mače traumą patyrė Garethas Bale'as – valas trečią minutę susižeidė čiurną ir paliko aikštę.

„Barcelona“ 2 – 0 „Valencia“
1' [1 – 0] Luis Suarez
10' Daniel Parejo („Valencia“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90' [2 – 0] Lionel Messi

„Deportivo“ 1 – 2 „Atletico“
5' [0 – 1] Antoine Griezmann
22' [0 – 2] Antoine Griezmann
78' [1 – 2] Oriol Riera

„Real Madrid“ 3 – 1 „Malaga“
24' [1 – 0] Sergio Ramos
67' Criatinao Ronaldo („Real“) nerealizavo 11 metrų baudinio
69' [2 – 0] James Rodriguez
71' [2 – 1] Juanmi
90' [3 – 1] Cristiano Ronaldo

„Athletic“ 4 – 0 „Getafe“
44' Emiliano Velazquez („Getafe“) gavo raudoną kortelę
45' [1 - 0] Aritz Aduriz (iš 11 metrų baudinio)
46' [2 - 0] Aritz Aduriz
79' [3 - 0] Ibai Gomez
87' [4 - 0] Markel Susaeta