Milano derbyje nugalėtojas nepaaiškėjo - „AC Milan“ ir „Inter“ sužaidė lygiosiomis 1:1. 23 min. „AC Milan“ į priekį išvedė Jeremy'is Menezas. Tačiau antrajame kėlinyje, 61 mačo minutę, rezultatą išlygino Joelis Chukwuma Obi.

„Udinese“ klubas namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Veronos „Chievo“ komanda. „Udinese“ gretose pasižymėjęs puolėjas Antonio Di Natale įmušė 200-ąjį įvartį savo karjeroje Italijos futbolo čempionate. Tai taip pat buvo 400-osios jo rungtynės.

„AC Milan“ 1-1 „Inter“

23' [1-0] Jeremy Menez
61' [1-1] Joel Chukwuma Obi

„Napoli“ 3–3 „Cagliari“

11' [1–0] Gonzalo Higuain
30' [2–0] Gokhan Inler
38' [2–1] Victor Ibarbo
47' [2–2] Diego Farias
62' [3–2] Jonathan De Guzman
68' [3–3] Diego Farias

„Udinese“ 1-1 „Chievo Verona“

45' [1-0] Antonio Di Natale
74' [1-1] Ivan Radovanovic

„Torino“ 0-1 „Sassuolo“

30' Juan Sanchez Mino („Torino“) - nerealizavo 11 m baudinio
87' [0-1] Antonio Floro Flores

„Parma“ 0–2 „Empoli“

45' [0–1] Matias Vecino
56' [0–2] Fransesco Tavano

„Hellas Verona“ 1–2 „Fiorentina“

16' [0–1] Gonzalo Rodriguez
39' [1–1] Nicolas Lopez
62' [1–2] Juan Cuadrado

„Cesena“ 1–1 „Sampdoria“

60' [1–0] Stefano Lucchini
77' [1–1] Constantin Nica (į savus vartus)