Įvarčius nugalėtojams pelnė Peteris Forsbergas, Martinas Skoula, Alexas Tanguay (Aleksas Tanganus), Joe Sakic (Džo Sakičius), Ray Bourque'as (Rėjus Burkas) ir Shjonas Podeinas (Šonas Podeinas).

Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo čekai Petras Nedvedas ir Radekas Dvoržakas bei Mike'as Yorkas (Maikas Jorkas).

Likusiose penkeriose sekmadienio NHL rungtynėse aikštelių šeimininkai iškovojo dvi pergales, tiek pat mačų baigėsi lygiosiomis:

Anaheimo "Mighty Ducks" - Los Andželo "Kings" 4:0 Čikagos "Blackhawks" - Kolumbo "Blue Jackets" 5:0 Niujorko "Islanders" - Niū Džersio "Devils" 1:1 (po pratęsimo) Edmontono "Oilers" - San Chosė "Sharks" 3:3 (po pratęsimo) Karolinos "Hurricanes" - Otavos "Senators" 0:2