A. Karnišovas per 16 žaidimo minučių į svečių krepšį įmetė 7 taškus.

"Barcelona" ekipoje rezultatyviai žaidė Rogrido de la Fuente (Rodrigas de la Fuentė, 18 tšk.) ir Juanas Carlosas Navarro (Chuanas Karosas Navaras, 14 taškų).

Svečių ekipoje daugiausia taškų pelnė amerikiečiai Deonas Thomas (Deonas Tomas, 33 tšk.) ir Bobby Martinas (Bobis Martinas, 19 taškų).

Septintojoje vietoje turnyre esanti Vitorijos "Tau Ceramica" (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai) sekmadienį svečiuose 90:78 įveikė Valjadolido "Forum" komandą.

6 taškus nugalėtojams per 24 žaidimo minutes pelnė Mindaugas Timinskas, o vos pustrečios minutės rungtyniavęs Saulius Štombergas taškų nepelnė.

Sėkmingiausiai Vitorijos ekipoje žaidė amerikiečiai Victoras Aleksanderis (Viktoras Aleksanderis) bei Elmeris Bennettas (Elmeris Benetas), įmetę po 15 taškų. 14 taškų "Tau Ceramica" klubui pelnė argentinietis Luisas Alberto Scola (Luisas Albertas Skola).

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo amerikiečiai Johnas Williamsas (Džonas Viljamsas) bei Anthony Bramlettas (Entonis Bramletas) - po 18 taškų, Raulis Perezas (Raulis Peresas) - 17 taškų.

ACB lygoje tarp 18 komandų pirmauja penkias pergales iškovoję ir po vieną pralaimėjimą patyrę Valensijos "Pamesa" ir Malagos "Unicaja" klubai. Vienvaldžiu lyderiu iki sekmadienio buvusi "Pamesa" Madride 79:87 pralaimėjo "Adecco Estudiantes" komandai, o "Unicaja" išvykoje 98:92 įveikė "Caceres" ekipą.