Du įvarčius nugalėtojams pelnė japonas Keisuke Honda. „Rossoneri“ bei Japonijos rinktinės saugas 27-ą min. savo ekipos persvarą padvigubino, o 56-ą min. padėjo galutinį tašką. Pirmas įvartis krito 21 min, kai kamuolį ė savus vartus nukreipė Pinto Rafaelis Marquesas. „Hellas“ rezultatą sušvelnino tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai pasižymėjo Nicolas Lopezas.

Anksčiausiai vykusiame sekmadienio mače susitiko Florencijos „Fiorentina“ bei Romos „Lazio“. Nors šeimininkams ir pavyko ilgiau kontroliuoti kamuolį bei atlikti daugiau smūgių į vartų pusę, varžovai už juos buvo pranašesni svarbiausioje - įvarčių kategorijoje. Filipo Djordjevičiaus ir Senado Luličiaus tikslių smūgių dėka Romos komanda iš Florencijos išsivežė tris taškus.

„Torino“ klubas namuose rezultatu 1:0 nugalėjo „Udinese“ futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Fabio Quagliarella. Udinės komanda po šios nesėkmės ketvirtą turnyrinės lentelės vietą užleido „AC Milan“ komandai.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse susitiko „Inter“ ir „Napoli“ komandos. Mačas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2.

„Hellas“ 1–3 „Milan“

21' [0-1] Pinto Rafael Marques (į savus vartus)
27' [0-2] Keisuke Honda
56' [0-3] Keisuke Honda
87' [1-3] Nicolas Lopez
90' Rafael Marquez („Hellas“) pašalintas iš aikštės

„Fiorentina“ 0–2 „Lazio“

35' [0-1] Filip Djordjevič
90' [0-2] Senad Lulič

„Atalanta“ 1–0 „Parma“

90' [1-0] Richmond Boakye

„Cagliari“ 2–2 „Sampdoria“

28' [0-1] Manolo Gabbiadini
39' [0-2] Pedro Mba Obiang
58' Fabrizio Cacciatore („Sampdoria“) pašalintas iš aikštės
59' [1-2] Danilo Fernando Avelar (iš 11 metrų baudinio)
77' [2-2] Marco Sau

„Palermo“ 2–1 „Cesena“

33' [1-0] Paulo Dybala
61' [1-1] Alejandro Rodriguez
80' Manuel Coppola („Cesena“) pašalintas iš aikštės
90' [2-1] Geancarlo Gonzalez

„Torino“ 1–0 „Udinese“

62' [1-0] Fabio Quagliarella

„Inter“ 2–2 „Napoli“

79' [0-1] Jose Maria Callejon
82' [1-1] Fredy Guarin
90' [1-2] Jose Maria Callejon
90' [2-2] Hernanes