„Jagiellonia“ su lietuviais Lenkijos čempionatą pradėjo pergale

(5)
Lenkijos futbolo čempionato pirmojo turo rungtynėse šeštadienį vicečempionė Balstogės „Jagiellonia“ komanda, kuriai atstovauja Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas, išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo Necečos „Bruk-Bet Termalica“ ekipą.
Balstogės „Jagiellonia“
© twitter

Pergalingą įvartį 47-ąją min. pelnė 11 m baudinį realizavęs Lukaszas Sekulski.

F. Černychas žaidė visas rungtynes, o A. Novikovas aikštėje pasirodė 70-ąją min.

Lenkijos futbolo čempionate varžosi 16 komandų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Kovingumo pavyzdys: šveicarės nesustabdė kraupus susidūrimas ir praskelta galva (4)

Net 11 papildomų pridėtų minučių, kraupus susidūrimas, nesustabdoma Šveicarijos rinktinės vartininkė ir tūkstančiai rinktinę palaikiusių islandų – tai svarbiausi Europos moterų futbolo čempionato rungtynių tarp Islandijos ir Šveicarijos akcentai.

Po Čempionų lygos slogių emocijų – kukli „Žalgirio“ pergalė vietiniame fronte (14)

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose rungtynėse po vasaros pertraukos čempionate šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“.

„Trakai“ stiprinasi Lietuvos rinktinės saugu (2)

Praėjusiais metais Lietuvos nacionalinėje rinktinėje debiutavęs, o vėliau dėl ligos pusę sezono praleidęs Dovydas Norvilas iš Klaipėdos “Atlanto” keliasi į “Trakus”, o galimybę debiutuoti vilkėdamas riterių marškinėlius turės jau šį sekmadienį.

Pavydėtinas debiutas: L. Kochanauskas įmušė pergalę atnešusį įvartį (3)

Po pertraukos į šalies stadionus šį savaitgalį grįžta Lietuvos A lygos čempionato kovos, „Kauno Žalgiris“ namuose priėmė FK „Jonavos“ ekipą.

V. Slivka atsidūrė Edinburgo „Hibernian“ akiratyje (4)

Lietuvos rinktinės vidurio saugu susidomėjo Edinburgo „Hibernian“ klubas, kuris ieško pastiprinimo vidurio saugų grandyje.