Namie žaidę „Sasuolo“ futbolininkai patyrė apmaudų pralaimėjimą 1:2, nors pirmavo po Lorenzo Pellegrini įvarčio, įmušto jau 4 min.

81 min. nuo 11 m. žymos pusiausvyrą atstatė Camillo Ciana, o 84 min. svečiams pergalę išplėšė Karimas Laribi.

Ketvirtfinalyje „Cesena“ kausis su „AS Roma“ – „Sampdoria“ aštuntfinalio poros laimėtojais.

Tuo metu „Lazio“ savoje aikštėje „Genoa“ ekipą nugalėjo 4:2, nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 2:2.

Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Filipas Dordevičius (20 min.), Wesley Hoedtas (31 min.), Sergejus Milinkovičius-Savičius (70 min.) ir Ciro Immobile (75 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo labai technišku smūgiu kamuolį į vartus nukreipęs Mauricio Pinilla (41 min.) ir Goranas Pandevas (45 min.).

Pažymėtina, kad pirmajame kėlinyje šeimininkai neįmušė 11 m baudinio – to 28 min. padaryti nepavyko Felipei Andersonui.

„Lazio“ ketvirtfinalyje žais su Milano „Inter“.