Sužaidus 24 minutes „bianconeri“ į priekį išvedė Paulis Pogba, 55-ą minutę rezultatą padvigubino Carlosas Tevezas, o dar po devynių minučių minučių P. Pogba į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Pasibaigus šios dienos akistatoms „senoji senjora“ ir toliau trimis taškais lenkia „Roma“ klubą. Anksčiau prasidėjusiame susitikime „Roma“ svečiuose rezultatu 2:1 palaužė Bergamo „Atalanta“ komandą.

„Amžinojo“ miesto futbolininkai aikštės šeimininkus buvo priversti vytis nuo pat rungtynių pradžios - jau antrą minutę pasižymėjo Maxi Moralezas. Vis dėlto, antrojoje vietoje žengiantis Romos klubas sugebėjo atsitiesti ir dar pirmajame kėlinyje išlygino bei persvėrė rezultatą savo naudai.

Po pertraukos atkakli bei kieta kova vyko ir toliau, tačiau įvarčių nei vienai ekipai pelnyti nepavyko.

„Lazio“ 0–3 „Juventus“

24' [0-1] Paul Pogba
55' [0-2] Carlos Tevez
64' [0-3] Paul Pogba
71' Simone Padoin („Juventus“) pašalintas iš aikštės

„Atalanta“ 1–2 „Roma“

2' [1-0] Maxi Moralez
23' [1-1] Adem Ljajič
42' [1-2] Radja Nainggolan
90' Richmond Boakye („Atalanta“) pašalintas iš aikštės