Turino „Juventus“ klubas išvykoje 2:1 (2:1) laimėjo prieš Milano „Inter“ komandą ir pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Šiame susitikime pirmi į priekį išsiveržė svečiai, po tikslaus Mirko Vučiničiaus smūgio. Ilgai susikurta persvara „Juventus“ futbolininkai nesidžiaugė, kadangi maždaug po 15-os minučių rezultatą išlygino šeimininkų ekipos gynėjas Maiconas 1:1.

Po praleisto įvarčio „Juve“ dar labiau suaktyvino puolimą ir jau po penkių minučių dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai. Įvartį 33-ią minutę įmušė Claudio Marchisio.

Trečiame šeštadienio mače „Catania“ komanda įveikė „Napoli“ klubą 2:1.

„Roma“ 2 - 3 „Milan“

17' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovič
28' [1 - 1] Nicolas Burdisso
30' [1 - 2] Alesandro Nesta
78' [1 - 3] Zlatan Ibrahimovič
88' [2 - 3] Bojan Krkič

67' iš aikštės pašalintas Kevin-Prince Boateng („Milan“)

„Catania“ 2 - 1 „Napoli“

1' [0 - 1] Edinson Cavani
25' [1 - 1] Giovanni Marchese
48' [2 - 1] Gonzalo Bergessio

43' iš aikštės pašalintas Mario Alberto Santana („Napoli“)

Milano „Inter“ 1 - 2 Turino „Juventus“

12' [0 - 1] Mirko Vučinič
28' [1 - 1] Maicon
33' [1 - 2] Claudio Marchisio

1Juventus954 015-7+819
2Milan952 219-14+517
3Udinese843 110-3+715
4Lazio843 112-8+415
5Napoli942 313-7+614