Pergalę svečiams lėmė antrajame kėlinyje 51 min. pelnytas Blerimo Dzemaili įvartis.

„Bologna“ sąskaitoje – 23 taškai, klubas užima 14-tą vietą. „Crotone“ su 9-iais taškais lieka 20-oje vietoje, kuri po sezono garantuotų iškritimą į žemesnę lygą.

Antrose rungtynėse Milano „Inter“ klubas namuose mačo pabaigoje įveikė Veronos „Chievo“ futbolininkus. Mačas baigėsi 3:1 (0:1).

Svečiai 34 min. buvo išsiveržę į priekį po Sergoi Pellissiero įvarčio, antrajame kėlinyje rezultatą 59 min. išlygino Mauro Icardi.

86 min. „Inter“ į priekį išvedė Ivanas Perisičius, o pergalę 90 min. įtvirtino Ederas (3:1).

„Inter“ po 20 rungtynių savo sąskaitoje turi 36 taškus ir pakilo 5-tą vietą, „Chievo“ klubas – 11-tas (25 taškai).

Sekmadienį bus žaidžiami dar septyni 20-ojo turo mačai.