Didžiąją mačo dalį pirmavę italai galiausiai visgi buvo priversti tenkintis tik lygiosiomis – 1:1 (1:0), tačiau visgi nutraukė septynių iš eilės anglų pergalių seriją.

29 min. pasižymėjo Graziano Pelle, o 79 min. rezultatą tolimu smūgiu išlygino Androsas Townsendas. Beje, šią dvikovą starto sudėtyje pirmą kartą pradėjo Harry Kane'as, įmušęs lietuviams vos per 80 sekundžių.

Kitame susitikime Amsterdame olandai ir vėl nepasigailėjo Ispanijos futbolininkų, kuriuos planetos pirmenybėse sutraiškė net 5:1. Šį kartą „oranžiniai“ kiek kukliau, bet vis tiek užtikrintai – 2:0 (2:0).

Abu įvarčius jie pelnė dar pirmo kėlinio pradžioje: 13 min. tą padarė Stefanas de Vrijus, o 16 min. – Davy Klaassenas.

Tuo metu vienintelėse atrankos į Europos čempionatą B grupės rungtynėse Ramat Gane, Izaelyje, šeimininkų rinktinė 0:1 (0:1) neatsilaikė prieš Belgijos atstovus, kurie nuo 64 min. žaidė be iš aikštės pašalinto Vincento Kompany.

Belgai po šios pergalės, kurią jiems garantavo Marouane'o Fellaini įvartis 9 min., pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Rungtynės:

Draugiškos

Italija 1 – 1 Anglija
29' [1 – 0] Graziano Pelle
79' [1 – 1] Andros Townsend

Olandija 2 – 0 Ispanija
13' [1 – 0] Stefan de Vrij
16' [2 – 0] Davy Klaassen

Estija 1 – 1 Islandija
9' [0 – 1] Rurik Gislason
55' [1 – 1] Konstantin Vasiljev

Rusija 0 – 0 Kazachstanas

Švedija 3 – 1 Iranas
11' [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič
21' [2 – 0] Marcus Berg
24' [2 – 1] Javad Nekounam (11 m)
89' [3 – 1] Ola Toivonen

Šveicarija 1 – 1 JAV
45' [0 – 1] Brek Shea
80' [1 – 1] Valentin Stocker

68' Jozy Altidore (JAV) parodyta raudona kortelė

Ukraina 1 – 1 Latvija
35' [1 – 0] Andrej Jarmolenko
90' [1 – 1] Vitalij Maksimenko

Austrija 1 – 1 Bosnija ir Hercegovina
34' [1 – 0] Marc Janko
48' [1 – 1] Izet Hajrovič

Slovakija 1 – 0 Čekija
49' [1 – 0] Ondrej Duda

Lichtenšteinas 1 – 0 San Marinas
29' [1 – 0] Daniel Kaufmann

Portugalija 0 – 2 Žaliasis Kyšulys
38' Odair Fortes [0 - 1]
43' Admilson Gege [0 - 2]

60' Andre Pinto (Portugalija) - raudona kortelė

Cristiano Ronaldo (Portugalija) - nežaidė

Atranka į Europos čempionatą

Izraelis 0 – 1 Belgija
9' [0 – 1] Marouane Fellaini

64' Vincent Kompany (Belgija) parodyta raudona kortelė