Ispanijoje – „Sevilla“ klubo pergalė ir „Valencia“ ekipos lygiosios

(1)
Ketvirtadienį sužaistos likusios dvejos pirmosios Ispanijos „Copa del Rey“ turnyro ketvirtfinalio rungtynės.
„Sevilla“ klubo futbolininkai
© AFP/Scanpix

Poros favorite laikoma CF „Valencia“ namuose sužaidė tik lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Las Palmas“, o „Sevilla“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Mirandes“ kolektyvą iš antros pagal pajėgumą šalies lygos ir žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link.

Atsakomieji komandų mačai numatyti po savaitės.

Rungtynės:

Ispanijos „Copa del Rey“ ketvirtfinalis

CF „Valencia“ 1 – 1 „Las Palmas“
38' [0 – 1] Wilfried Zahibo (į savo vartus)
61' [1 – 1] Francisco Alcacer

„Sevilla“ 2 – 0 „Mirandes“
20' [1 – 0] Steven Nzonzi
90+4' [2 – 0] Vitolo

Prancūzijos „Coupe de France“, 1/16

„Saint-Etienne“ 2 – 1 „Ajaccio“, po pratęsimo
10' [1 – 0] Jean-Christophe Bahebeck
87' [1 – 1] Rayan Frikeche
120' [2 – 1] Benjamin Corgnet

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Fantastiškas Ibros žaidimas ir „Manchester United“ triumfas Anglijos lygos taurės finale

Anglijos lygos taurės finale tarp „Manchester United“ ir „Southampton“ ekipų atrodė, kad prireiks pratęsimo, tačiau 85 min. savo žodį darkart tarė Zlatanas Ibrahimovičius: jo įvartis leido „Raudoniesiems velniams“ džiaugtis iškovotu trofėjumi.

Madrido „Atletico“ nepavyko apsiginti nuo pergalingo L. Messi įvarčio

Ispanijos „La Liga“ čempionato 24 ture Madride ginklus surėmė „Atletico“ ir svečiai iš Katalonijos – „Barcelona“ ekipa. Aikštės šeimininkai buvo arti taško, tačiau rungtynių baigtį ir kuklią „Barcelona“ pergalę nulėmė L. Messi įvartis.

Pergalę šventusios „Lazio“ ekipos paraiškoje – vartininko M. Adamonio pavardė (2)

Italijos „Seria A“ čempionato eilinis 26-asis turas turėtų ilgam įsiminti Romos „Lazio“ klubui priklausančiam vartininkui Mariui Adamoniui. 19-metis vartų sargas pirmąkart buvo įtrauktas į pagrindinės komandos rungtynių paraišką mače su „Udinese“ ekipa.

V. Dambrauskas: A lyga bus nebe tokia pilka kaip prieš 5 metus (7)

Vilniaus „Žalgiris“ ilgokai vargo, kol lietuviško sezono atidaryme viską sustatė į savo vietas. Kovoje dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Supertaurės „Trakus“ 1:0 palaužusių šalies čempionų vairininkas Valdas Dambrauskas mano, kad žiūrovams šiemet bus įdomios ir A lygos pirmenybes.

H. Kane'o „hat-trickas“ nukalė lengvą „Tottenham Hotspur“ pergalę

Anglijos „Premier“ lygos 26 ture sekmadienį sužaistos vienerios rungtynės, kur „Tottenham Hotspur“ namuose jau per pirmą kėlinį sudaužė bet kokias „Stoke City“ sirgalių viltis pakovoti svečiuose dėl taškų.