Be to, jis atliko 6 rezultatyvius perdavimus komandos partneriams. Artūras Karnišovas žaidė 33 minutes: pataikė 2 dvitaškius iš 6, visus 3 tritaškius bei abu baudų metimus. Po krepšiais lietuvis atkovojo 7 kamuolius.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Juanas Carlosas Navarro (Chuanas Karlosas Navaras), pelnę 16 taškų.

Ispanijos krepšinio pirmenybėse "Barcelona" iškovojo 7 pergalės ir patyrė vieną pralaimėjimą. Po 7 susitikimus laimėjo antroje vietoje esanti Vitorijos "Tau Ceramica" su Sauliumi Štombergu ir Mindaugu Timinsku bei trečiąją poziciją užimanti Valensijos "Pamesa" komanda. Abi šios komandos turnyre žaidė po 9 rungtynes.

Sekmadienį "Tau Ceramica" namuose net 51 taško skirtumu - 109:58 (35:15, 32:9, 23:16, 19:18) - sutriuškino Alikantės "Proaguas" ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Saulius Štombergas, per 19 minučių pelnęs 16 taškų. Jis pataikė 2 dvitaškius iš 4, po 3 tritaškius bei baudų metimus iš 4. Lietuvis atkovojo vieną kamuolį po krepšiu bei atliko du rezultatyvius perdavimus. Mindaugas Timinskas per 25 minutes pelnė 13 taškų (2 dvitaškiai iš 6 ir visi 3 tritaškiai.). Jis atkovojo 5 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus partneriams.

Šeštąją pergalę iškovojo ketvirtoje vietoje užimantys Madrido "Real" krepšininkai, sekmadienį namuose 101:74 nugalėję "Ourense" komandą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė buvęs Kauno "Žalgirio" vidurio puolėjas George'as Zidekas (Džordžas Zidekas), pelnęs 23 taškus. Įdomiausia tai, kad jis pataikė visus šešis tritaškius metimus.