Čempionato lyderiai pirmame kėlinyje niekaip negalėjo pramušti šeimininkų vartų. Pirmąjį įvartį 63-ią minutę po Karimo Benzemos perdavimo įmušė Cristiano Ronaldo.

Po keturių minučių rezultatą padvigubino Garethas Bale'as, o 79-ąją dublį pelnė C. Ronaldo. Abu kartus rezultatyvius perdavimus atliko Jamesas Rodriguezas.

Taip pat lengvą pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa La Korunjoje 4:0 sutriuškino „Deportivo“ futbolininkus.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi, kartą į savus vartus įsimušė šeimininkų komandos žaidėjas Sidnei.

„Getafe“ 0 – 3 „Real“
63' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
67' [0 - 2] Gareth Bale
79' [0 - 3] Cristiano Ronaldo

„Atletico“ 2 - 0 „Granada“
34' [1 - 0] Mario Mandžukič (iš 11 metrų baudinio)
88' [2 - 0] Raul Garcia

„Deportivo“ 0 - 4 „Barcelona“
11' [0 - 1] Lionel Messi
33' [0 - 2] Lionel Messi
62' [0 - 3] Lionel Messi
83' [0 - 4] Sidnei (į savus vartus)

„Elche“ 1 - 0 „Levante“
7' David Navarro („Levante“) gavo raudoną kortelę
13' [1 - 0] Jonathas
21' Faycal Fajr („Elche“) nerealizavo 11 metrų baudinio
72' Ruben Garcia („Levante“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Sevilla“ 2 - 0 „Malaga“
36' [1 - 0] Carlos Bacca
68' [2 - 0] Denis Suarez