Madridiečiams pergalingą įvartį pelnė Saulis Niguezas 69-ą min. „Atletico“ mačą baigė dešimtyje, kai 90+2 min. iš aikštės buvo išvytas Diego Godinas.

Vėliau prasidejusiose rungtynėse „Barcelona“ namuose nepasigailėjo „Villarreal“ futbolininkų 4:1 (2:1). Argentinietis Lionelis Messi pelnė du įvarčius 45-ą ir 82-ą min. (šį – iš 11 metrų baudinio), po vieną įvartį įmušė brazilas Neymaras (21-ą) ir urugvajietis Luisas Suarezas (69-ą min.).

Viljarealio žaidėjas Cedricas Bakambu 32-ą min. bbuvo išlyginęs skirtumą (1:1).

„Barca“ šventė 26-ą pergalę šį sezoną, surinko 84 taškus ir toliau lieka lygos lydere. „Villarreal“ ekipa patyrė 9-ą nesėkmę ir su 63-im taškais lieka penkta.

Trečiame šeštadienio mače Chichono ekipa „Sporting“ savo aikštėje 1:0 (0:0) pranoko „Las Palmas“ ekipą, o pergalingą įvartį 67-ą min. pelnė Carlosas Carmona.

Vėliausiai į aikštę išbėgo Madrido „Real“ futbolininkai, kurie svečiuose egzaminavo „Granada“ ekipą. „Karališkasis“ klubas ir be Cristiano Ronaldo lengvai sudorojo aikštės šeimininkus 4:0 (4:0), jau per pirmą kėlinį varžovų vartininką nuginklavęs keturis kartus. Po du įvarčius pelnė kolumbietis Jamesas Rodriguezas (3-ią ir 11-ą min.) ir Alvaro Morata (30-ą ir 35-ą min.).

Po pergalės madridiečiai turi tiek pat taškų kiek „Barcelona“ (po 84), bet žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. Ta atidėta svarbi dvikova, kuri veikiausiai lems čempionato nugalėtoją įvyks gegužės 17-ą dieną.

Madrido „Atletico“ 1 - 0 „Eibar“

69' Saul Niguez [1 - 0]

90+2' Diego Godin („Atletico“) – raudona kortelė

„Barcelona“ 4 - 1 „Villarreal“.

21' Neymar [1 - 0]
32' Cedric Bakambu [1 - 1]
45' Lionel Messi [2 - 1]
69' Luis Suarez [3 - 1]
82' Lionel Messi [4 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Chichono „Sporting“ 1 - 0 „Las Palmas“

67' Carlos Carmona [1 - 0]

„Granada“ 0 - 4 „Real“

3' James Rodriguez [0 - 1]
11' James Rodriguez [0 - 2]
30' Alvaro Morata [0 - 3]
35' Alvaro Morata [0 - 4]