Ketvirtadienį į pusfinalį iškopė 1956 ir 1960 metų čempionatų nugalėtojos Pietų Korėjos ir Australijos rinktinės.

Irakui pusfinalyje teks žaisti su korėjiečiais.

Kitame ketvirtfinalio mače penktadienį Jungtinių Arabų Emyratų rinktinė taip pat po 11 metrų baudinių serijos 5:4 nugalėjo Japoniją. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Arabai pirmavo 1:0 po Saeedo Al Hajeri smūgio 7-ą minutę, bet japonas Gaku Shibasaki 81-ą minutę santykį išlygino. Baudinių loterijoje geriau sekėsi JAE rinktinei (5:4).

JAE komanda pusfinalyje jėgas išbandys su Australija.

Iranas 3 - 4 Irakas (1:0, 1:1, 3:3, po 11 m baudinių - 6:7).

24' Serdar Azmoun [1 - 0]
56' Ahmad Yaseen [1 - 1]
93' Younis Mahmoud [1 - 2]
103' Morteza Pouraliganji [2 - 2]
116' Dhurgham Ismael [2 - 3]
119' Reza Ghoochannejhad [3 - 3]

43' Mehrdad Pooladi (Iranas) - raudona kortelė

Japonija 1 - 2 Jungtiniai Arabų Emyratai (0:1, 1:1, 1:1, po 11 m baudinių - 4:5).

7' Saeed Al Hajeri [0 - 1]
81' Gaku Shibasaki [1 - 1]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)