Į vaikų turnyrą Lietuvoje savo pamainą atsiųs ir „Barcelona“

 (9)
„Barcelona“ klubo marškinėliai
„Barcelona“ klubo marškinėliai
© AFP/Scanpix

Lapkričio 2 dieną startuos tradicinis Vilniaus futbolo mokyklos „Ateitis“ rengiamas turnyras „Ateitis CUP 2013“. Jame norą dalyvauti pareiškė ir viena geriausių pasaulyje akademijų FC „Barcelona“.

„Barcelona“ teigiamas atsakymas mūsų turnyrą pakels dar į aukštesnį lygį. Tai tik parodo, kad dirbame teisinga linkme. Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo vaikų reakcija, kai jie išgirdo, kad po kelių mėnesių kausis su „Barcelona“, – sakė futbolo mokyklos treneris Dainius Gudaitis.

Ispanijos grandas į Vilnių žada atvežti 2001 ir 2002 metais gimusių vaikų grupes, kuriose susidomėjimą dalyvauti turnyre yra pareiškę ir Ukrainos didieji klubai Kijevo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“.

„Derybos su tokiais visada vyksta ilgiausiai, tačiau šiame kontekste „Barcelona“ yra nepralenkiama. Treneriai nežinojo, nei koks lapkritį bus oras Lietuvoje, nei koks maistas valgomas, nei tai, ar mūsų šalyje saugu“, – šypsojosi treneris.

Praėjusiais metais „Ateitis CUP“ turnyre varžėsi beveik 3000 vaikų septyniose amžiaus grupėse, šiais metais grupių skaičius padidintas iki aštuonių.

„Vaikams yra labai svarbu žaisti, todėl nusprendėme į turnyrą įtraukti ir šešiamečius metus. Tai yra amžius, kai vaikai yra patys nuoširdžiausi ir dėl galutinio rezultato išgyvena daugiausiai“, – pasakojo D.Gudaitis.

Be „Barcelonos“, įvairiose amžiaus grupėse varžysis Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos klubai.

Sportin.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

Informacija apie futbolo treniruotes vaikams - viename puslapyje (1)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 11:27
Startavo naujas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projektas futbolotreniruotes.lt. Naujoje interneto svetainėje lankytojai galės rasti, kur vyksta futbolo treniruotės vaikams visoje Lietuvoje, klubų ir sporto mokyklų kontaktus bei daug kitos naudingos informacijos. Futbolotreniruotes.lt projekto vadovas Vaidotas Rastenis sako, kad puslapio atsiradimą lėmė vaikų ir jų tėvų susidomėjimas, kur ir pas ką būtų galima sportuoti.

„Arsenal“ klubas įsigijo „Manchester United“ puolėją D. Welbecką (3)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 08:31
Danny Welbeckas
AP/Scanpix
Paskutinėmis žaidėjų perėjimo lango valandomis Londono „Arsenal“ ekipai pavyko sėkmingai pabaigti derybas ir įsigyti „Manchester United“ puolėją Danny Welbecko. Pranešama, kad 23-ejų metų anglas „kanonieriams“ kainuos 16 mln. svarų sterlingų (20 mln. eurų, 27 mln. JAV dolerių) ir pats per savaitę uždirbs 94,9 tūkst, svarų (120 tūkst. eurų, 157,4 tūkst. JAV dolerių).

Trečiadienį – pasaulio čempionato finalo pakartojimas, bet be L. Messio (3)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 20:54
Argentinos rinktinės lyderis Lionelis Messi negalės padėti savo šalies rinktinei atsirevanšuoti Vokietijai už pralaimėjimą pasaulio čempionato finale.

„Real“ klubas dar stiprina puolimą – įsigijo Chicharito (11)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 15:34
Madrido „Real“ oficialioje svetainėje prieš pasibaigiant transferų langui informavo, kad „Manchester United“ sutiko sezonui paskolinti puolėją Javierą Hernandezą.

Lietuvos futbolo lygos 25-o turo apžvalga: prieš pertrauką – šventė čempionams

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 13:49
Lietuvos futbolo lygos 25-o turo apžvalga: prieš pertrauką – šventė čempionams
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dviejų savaičių atostogų Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai eina padidinę atotrūkį Lietuvos A lygoje iki dviženklio. 12 taškų dabar skiria lyderį „Žalgirį“ nuo artimiausių persekiotojų „Trakų“. Vilniečiai Alytuje 3:0 sumušė vietos „Dainavą“, o senosios sostinės „riteriai“ Panevėžyje netikėtai 1:2 nusileido „Ekranui“.