Į vaikų turnyrą Lietuvoje savo pamainą atsiųs ir „Barcelona“

 (9)
Lapkričio 2 dieną startuos tradicinis Vilniaus futbolo mokyklos „Ateitis“ rengiamas turnyras „Ateitis CUP 2013“. Jame norą dalyvauti pareiškė ir viena geriausių pasaulyje akademijų FC „Barcelona“.
„Barcelona“ klubo marškinėliai
„Barcelona“ klubo marškinėliai
Foto: AFP/Scanpix

„Barcelona“ teigiamas atsakymas mūsų turnyrą pakels dar į aukštesnį lygį. Tai tik parodo, kad dirbame teisinga linkme. Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo vaikų reakcija, kai jie išgirdo, kad po kelių mėnesių kausis su „Barcelona“, – sakė futbolo mokyklos treneris Dainius Gudaitis.

Ispanijos grandas į Vilnių žada atvežti 2001 ir 2002 metais gimusių vaikų grupes, kuriose susidomėjimą dalyvauti turnyre yra pareiškę ir Ukrainos didieji klubai Kijevo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“.

„Derybos su tokiais visada vyksta ilgiausiai, tačiau šiame kontekste „Barcelona“ yra nepralenkiama. Treneriai nežinojo, nei koks lapkritį bus oras Lietuvoje, nei koks maistas valgomas, nei tai, ar mūsų šalyje saugu“, – šypsojosi treneris.

Praėjusiais metais „Ateitis CUP“ turnyre varžėsi beveik 3000 vaikų septyniose amžiaus grupėse, šiais metais grupių skaičius padidintas iki aštuonių.

„Vaikams yra labai svarbu žaisti, todėl nusprendėme į turnyrą įtraukti ir šešiamečius metus. Tai yra amžius, kai vaikai yra patys nuoširdžiausi ir dėl galutinio rezultato išgyvena daugiausiai“, – pasakojo D.Gudaitis.

Be „Barcelonos“, įvairiose amžiaus grupėse varžysis Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos klubai.

Sportin.lt
Registruoti (0) Anonimiški (9)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

„Bayern“ klubo gynėjas D. Alaba iš rikiuotės iškrito septynioms savaitėms (1)

Miuncheno „Bayern“ klubo stovykloje - liūdnos žinios. Komandos žaidėjui Davidui Alaba plyšo kairės kojos kelio raiščiai ir austras privalės nežaisti apie septynias savaites. 22-ejų metų futbolininkas traumą patyrė draugiškose rungtynėse, kai Austrija susigrūmė su Bosnija ir Hercegovina. D. Alaba buvo pakeistas po pirmo kėlinio, o susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

LFF nepasigailėjo „Lokomotyvo“ – skyrė baudą ir pralaimėjimą (11)

Radviliškio „Lokomotyvo“ klubui už neatvykimą į pirmąsias 2015 metų sezono LFF I lygos pirmenybių rungtynes skirtas techninis pralaimėjimas ir 1 tūkst. eurų bauda.

Būna ir taip: Meksikos rinktinės fanai susimušė tarpusavyje epizodo video (1)

Draugiškose rungtynėse Kanzas Sityje, JAV, Meksikos rinktinė 1:0 (1:0) nugalėjo Paragvajų, tačiau ši dvikova išgarsėjo ne rezultatu, o fanų muštynėmis.

Į mažąjį futbolą vilioja galimybe apsivilkti nacionalinės rinktinės aprangą (4)

Lietuvoje savo nišą bando rasti pasaulyje populiarus mažasis futbolas. Europos ir pasaulio mažojo futbolo federacijos yra visiškai atskiros nuo FIFA ir UEFA struktūros, organizuoja savo tiek Europos, tiek pasaulio čempionatus.

Vietoj atsakymo į klausimą žurnalistai išgirdo D. Alveso atliekamą dainą (3)

Futbolo klubo „Barcelona“ gynėjas Danielis Alvesas pademonstravo, kaip galima vietoj atsakymo žurnalistams padainuoti nuotaikingą dainą.