Į vaikų turnyrą Lietuvoje savo pamainą atsiųs ir „Barcelona“

(9)
„Barcelona“ klubo marškinėliai
© AFP/Scanpix

Lapkričio 2 dieną startuos tradicinis Vilniaus futbolo mokyklos „Ateitis“ rengiamas turnyras „Ateitis CUP 2013“. Jame norą dalyvauti pareiškė ir viena geriausių pasaulyje akademijų FC „Barcelona“.

„Barcelona“ teigiamas atsakymas mūsų turnyrą pakels dar į aukštesnį lygį. Tai tik parodo, kad dirbame teisinga linkme. Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo vaikų reakcija, kai jie išgirdo, kad po kelių mėnesių kausis su „Barcelona“, – sakė futbolo mokyklos treneris Dainius Gudaitis.

Ispanijos grandas į Vilnių žada atvežti 2001 ir 2002 metais gimusių vaikų grupes, kuriose susidomėjimą dalyvauti turnyre yra pareiškę ir Ukrainos didieji klubai Kijevo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“.

„Derybos su tokiais visada vyksta ilgiausiai, tačiau šiame kontekste „Barcelona“ yra nepralenkiama. Treneriai nežinojo, nei koks lapkritį bus oras Lietuvoje, nei koks maistas valgomas, nei tai, ar mūsų šalyje saugu“, – šypsojosi treneris.

Praėjusiais metais „Ateitis CUP“ turnyre varžėsi beveik 3000 vaikų septyniose amžiaus grupėse, šiais metais grupių skaičius padidintas iki aštuonių.

„Vaikams yra labai svarbu žaisti, todėl nusprendėme į turnyrą įtraukti ir šešiamečius metus. Tai yra amžius, kai vaikai yra patys nuoširdžiausi ir dėl galutinio rezultato išgyvena daugiausiai“, – pasakojo D.Gudaitis.

Be „Barcelonos“, įvairiose amžiaus grupėse varžysis Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos klubai.

Sportin.lt
Registruoti (0) Anonimiški (9)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

„Fiorentina“ vartininkas įvartį į savo vartus įsimušė galva keisto įvarčio video, Prancūzijoje - į antrą vietą pakilusio Marselio klubo pergalė (1)

2015 vasario mėn. 1 d. 11:28
Italijos futbolo „Serie A“ čempionate šeštadienį sužaisti du 21-o turo mačai. Abu jie baigėsi lygiosiomis 1:1. Taip sužaidė „Genoa“ - „Fiorentina“ ir „Roma“ - „Empoli“.

Vokietijos čempionate pralaimėjimą patyrė M. Stankevičiaus atstovaujamas klubas

2015 sausio mėn. 31 d. 23:47
Schalke 04 - Hannover
AP/Scanpix
Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šeštadienį po žiemos pertraukos toliau tęsėsi 18-o turo kovos. Pergalę namuose iškovojo į ketvirtą vietą pakilusi Gelzenkircheno „Schalke 04“ ekipa, rezultatu 1:0 įveikusi „Hannover“ klubą. Ant šios ekipos atsarginių suolo liko Marius Stankevičius.

Anglijos „Premier“ futbolo lygos lyderiai išsiskyrė taikiai (18)

2015 sausio mėn. 31 d. 21:23
Anglijos „Premier“ futbolo lygoje šeštadienį vakare sužaistas pagrindinis 23-io turo mačas. Londono „Stamford Bridge“ stadione santykius aiškinosi čempionate pirmaujantys pagrindiniai kandidatai į nugalėtojo titulą - vietos „Chelsea“ ekipa bei „Manchester City“ klubas. Rungtynės baigėsi taikiai - 1:1.

Madrido „Real“ žvaigždės atsitiesė po pirmą minutę praleisto įvarčio pergalę iškovojo čempiono titulą ginantis „Atletico“ (15)

2015 sausio mėn. 31 d. 20:39
Šeštadienį Ispanijoje toliau žaistos nacionalinių futbolo pirmenybių 21-o turo rungtynės. Lyderis Madrido „Real“ klubas jau pirmą mačo minutę savajame „Santiago Bernabeu“ stadione praleido įvartį, tačiau 4:1 sutriuškino „Real Sociedad“ ekipą.

Australijos rinktinė antruoju bandymu laimėjo Azijos futbolo čempionatą (2)

2015 sausio mėn. 31 d. 16:34
Šeštadienį Australijoje pasibaigusį šešiolikos komandų Azijos vyrų futbolo čempionatą antruoju bandymu pirmą kartą šalies istorijoje laimėjo Australijos rinktinė, kuri į Azijos futbolo konfederaciją įsiprašė nuo 2007 metų.