Į vaikų turnyrą Lietuvoje savo pamainą atsiųs ir „Barcelona“

 (9)
„Barcelona“ klubo marškinėliai
„Barcelona“ klubo marškinėliai
© AFP/Scanpix

Lapkričio 2 dieną startuos tradicinis Vilniaus futbolo mokyklos „Ateitis“ rengiamas turnyras „Ateitis CUP 2013“. Jame norą dalyvauti pareiškė ir viena geriausių pasaulyje akademijų FC „Barcelona“.

„Barcelona“ teigiamas atsakymas mūsų turnyrą pakels dar į aukštesnį lygį. Tai tik parodo, kad dirbame teisinga linkme. Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo vaikų reakcija, kai jie išgirdo, kad po kelių mėnesių kausis su „Barcelona“, – sakė futbolo mokyklos treneris Dainius Gudaitis.

Ispanijos grandas į Vilnių žada atvežti 2001 ir 2002 metais gimusių vaikų grupes, kuriose susidomėjimą dalyvauti turnyre yra pareiškę ir Ukrainos didieji klubai Kijevo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“.

„Derybos su tokiais visada vyksta ilgiausiai, tačiau šiame kontekste „Barcelona“ yra nepralenkiama. Treneriai nežinojo, nei koks lapkritį bus oras Lietuvoje, nei koks maistas valgomas, nei tai, ar mūsų šalyje saugu“, – šypsojosi treneris.

Praėjusiais metais „Ateitis CUP“ turnyre varžėsi beveik 3000 vaikų septyniose amžiaus grupėse, šiais metais grupių skaičius padidintas iki aštuonių.

„Vaikams yra labai svarbu žaisti, todėl nusprendėme į turnyrą įtraukti ir šešiamečius metus. Tai yra amžius, kai vaikai yra patys nuoširdžiausi ir dėl galutinio rezultato išgyvena daugiausiai“, – pasakojo D.Gudaitis.

Be „Barcelonos“, įvairiose amžiaus grupėse varžysis Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos klubai.

Sportin.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

Skurstančio „Ekrano“ pralaimėjimas paskleidė negerą kvapą treneris: aplink klubą sukasi įtartini žmonės (28)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 17:26
Panevėžio „Ekrano“ klubo futbolininkai
fkekranas.lt .
Apvalios sumos lažybų kontorose, keistai šokinėjantys koeficientai ir viską vainikavusi favoritų nesėkmė. Po Panevėžio „Ekrano“ ir „Šiaulių“ akistatos šalies futbolo kuluarai suūžė nuo kalbų apie dar vienas įtartinas rungtynes A lygoje. Panevėžiečių strategas Valdas Dambrauskas teigia pasitikintis savo auklėtiniais, bet pripažįsta: į finansinius nepriteklius paniręs klubas yra sukčių taikinyje.

UEFA paskelbė, kur vyks 2020 m. Europos čempionatas tarp laimingųjų – ir Sankt Peterburgas (3)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 16:40
Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Vykdomasis komitetas rugsėjo 19 dieną Ženevoje, Šveicarijoje, pranešė, kuriose 13-oje valstybių vyks 2020 metų Europos futbolo čempionatas.

Oficialu: saugas D. Česnauskis grįžta į A lygą (5)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 15:49
Daugiau nei mėnesį su „Trakų“ ekipa treniravęsis ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės futbolininkas Deividas Česnauskis tapo jos nariu. Su juo pasirašyta sutartis šiems metams su galimybe pratęsti ir dar vieneriems.

„Sūduva“ liko be trenerio – atsistatydino D. Gvildys (1)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 15:36
Po trečio A lygos rato buvo surengtas Marijampolės „Sūduvos“ klubo susirinkimas, kuriame iš savo pareigų atsistatydino vyriausiasis komandos treneris Darius Gvildys, dirbęs klube nuo 2012 metų vasaros. Savo postą taip pat paliko administratorius Romualdas Švedkauskas.

FIFA moterų futbolo rinktinių reitinge Lietuva prarado šešias pozicijas

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 14:24
Lietuvos moterų futbolo rinktinė
V.Knyzelio nuotr.
Tarptautinės futbolo federacijų asociacijos (FIFA) penktadienį trečią kartą šiemet paskelbtame moterų futbolo rinktinių reitinge Lietuva su 1236 taškais iš 84-os vietos nukrito į 90-ą. Per tris mėnesius Lietuvos komandos įskaitinių taškų suma nepakito.