Į vaikų turnyrą Lietuvoje savo pamainą atsiųs ir „Barcelona“

 (9)
„Barcelona“ klubo marškinėliai
„Barcelona“ klubo marškinėliai
© AFP/Scanpix

Lapkričio 2 dieną startuos tradicinis Vilniaus futbolo mokyklos „Ateitis“ rengiamas turnyras „Ateitis CUP 2013“. Jame norą dalyvauti pareiškė ir viena geriausių pasaulyje akademijų FC „Barcelona“.

„Barcelona“ teigiamas atsakymas mūsų turnyrą pakels dar į aukštesnį lygį. Tai tik parodo, kad dirbame teisinga linkme. Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo vaikų reakcija, kai jie išgirdo, kad po kelių mėnesių kausis su „Barcelona“, – sakė futbolo mokyklos treneris Dainius Gudaitis.

Ispanijos grandas į Vilnių žada atvežti 2001 ir 2002 metais gimusių vaikų grupes, kuriose susidomėjimą dalyvauti turnyre yra pareiškę ir Ukrainos didieji klubai Kijevo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“.

„Derybos su tokiais visada vyksta ilgiausiai, tačiau šiame kontekste „Barcelona“ yra nepralenkiama. Treneriai nežinojo, nei koks lapkritį bus oras Lietuvoje, nei koks maistas valgomas, nei tai, ar mūsų šalyje saugu“, – šypsojosi treneris.

Praėjusiais metais „Ateitis CUP“ turnyre varžėsi beveik 3000 vaikų septyniose amžiaus grupėse, šiais metais grupių skaičius padidintas iki aštuonių.

„Vaikams yra labai svarbu žaisti, todėl nusprendėme į turnyrą įtraukti ir šešiamečius metus. Tai yra amžius, kai vaikai yra patys nuoširdžiausi ir dėl galutinio rezultato išgyvena daugiausiai“, – pasakojo D.Gudaitis.

Be „Barcelonos“, įvairiose amžiaus grupėse varžysis Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos klubai.

Sportin.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

Staigmenos LFF taurėje: „Prelegentai“ eliminavo „Bangą, o „Spyris“ – „Šiaulius“ „Žalgiris“ pranoko „Ekraną“ (11)

2014 spalio mėn. 1 d. 17:55
Kauno „Spyris“
Stopkadras
Trečiadienį toliau buvo žaidžiami Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirto etapo, aštuntfinalio, mačai.

„Ekranui“ – paskutinis vilties spindulys (9)

2014 spalio mėn. 1 d. 17:02
„Ekranui“ – paskutinis vilties spindulys
fkekranas.lt .
Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai trečiadienį atvyko į Vilnių žaisti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės rungtynių su vietos „Žalgiriu“, bet ar komanda neišsivaikščios per ateinančią savaitę, klubo prezidentas Aušrys Labinas pasakyti negali. Finansinio bado nukamuotiems „Ekrano“ atstovams beliko vienintelė galimybė bent iki sezono pabaigos atidėti griūvančio klubo krachą.

„Trakų“ klubui gruzinai šį sezoną jau nepadės (4)

2014 spalio mėn. 1 d. 15:15
Besiki Amašukeli (S. Čirbos/fkt.lt nuotr.)
Šią vasarą prie „Trakų“ klubo prisijungusiam ir šešerias rungtynes A lygoje spėjusiam sužaisti legionieriui iš Gruzijos Nikolozui Apakidzei trečiadienį atlikta operacija. Po jos paaiškėjo, kad futbolininkas šį sezoną į aikštę negrįš.

Estijos futbolo rinktinę Vilniuje į kovą ves „Bundeslygos“ klubo gynėjas (10)

2014 spalio mėn. 1 d. 13:36
Estijos futbolo rinktinė (jalgpall.ee nuotr.)
Estijos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Magnusas Pehrssonas paskelbė komandos sudėtį spalio 9 d. Vilniuje vyksiančioms 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynėms su Lietuva. Komandos žaidėjų sąraše – 23 pavardės, iš jų 14 legionierių. Trys futbolininkai atstovauja Suomijos, po du – Vokietijos ir Norvegijos ekipoms.

„Bayern“ klubo fanai rungtynes Maksvoje stebėjo iš šalia stadiono esančio dangoraižio (3)

2014 spalio mėn. 1 d. 08:09
"Bayern" fanai rungtynes stebėjo iš dangoraižio
twitter.com
UEFA Čempionų lygos turnyro rungtynės tarp Maskvos CSKA ir Miuncheno „Bayern“ klubų Rusijos sostinėje vyko be žiūrovų. Taip UEFA nubaudė rusus už jų fanų chuliganišką elgesį. Savotiškai nubausti buvo ir bavarų ekipos gerbėjai, kurie buvo iš anksto suplanavę kelionę į Rusiją.