Susitikimas prasidėjo 7 minutės vėliau ir tylos minute. Taip buvo pagerbti 96-i „Liverpool“ klubo aistruoliai, žuvę 1989 metų balandžio 15 dieną per Futbolo asociacijos taurės varžybas Šefildo miesto „Hillsborough“ stadione.

Tokiu pačiu gestu balandžio 11-14 dienomis prasidės visos Anglijoje vyksiančios futbolo rungtynės.

Po teisėjo švilpuko, skelbiančio mačo pradžią, praėjus vos 6 minutėms krito pirmasis įvartis. Juo džiaugėsi „raudonųjų“ gerbėjai. Po puikaus Luiso Suarezo perdavimo Raheemas Sterlingas atsidūrė baudos aikštelėje - įspūdingai vartininką ir gynėjus apgavęs anglas įmušė gražų įvartį.

19-ą minutę po nesėkmingai atlikto smūgio kirkšnies traumą patyrė „žydrųjų“ lyderis Yaya Toure. Jį aikštėje pakeitė Javi Garcia.

26-ą minutę „Man City“ ekipą nuo įvarčio išgelbėjo vartininkas Joe Hartas, kuris neįtikėtinai atrėmė Steveno Gerrardo smūgį galvą po kampinio. Tačiau antrąkart sėkmė nesišypsojo - iš kitos pusės kampinį pakėlė pats S. Gerrardas, o puikiu smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Martinas Škrtelas.

Nors kėlinio pabaigoje svečiai iš Mančesterio prispaudė varžovus prie jų vartų, tačiau progų išnaudoti nesugebėjo ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 2:0.

Po pertraukos „Man City“ ir toliau spaudė šeimininkus, kol galiausiai pastangos atsipirko. Po keitimo aikštėje pasirodęs Jamesas Milneris perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kurį sėkmingai į vartus nukreipęs Davidas Silva sušvelnino skirtumą.

Žaidimo kontrolę perėmę svečiai kilo į šturmą ir jau po šešių minučių rezultatas tapo lygus. Po D. Silvos smūgio kamuolys atsimušė į gynėjo koją, vėliau į vartininką ir atsidūrė vartuose.

78-ą minutę krito įvartis iš niekur. Vincentas Company savo baudos aikštelėje žioplai nepataikė į kamuolį, kuris nukrito tiesiai Philippe Coutinho po kojomis, o šis galingu smūgiu nuginklavo J. Hartą.

Trečią teisėjo pridėto laiko minutę už pavojingą žaidimą raudoną kortelę išvydo „raudonųjų“ žaidėjas Jordanas Hendersonas. Tačiau dešimtyje likęs „Liverpool“ klubas atsilaikė likusias dvi minutes ir iškovojo labai svarbią pergalę bei dabar turi visas galimybes triumfuoti čempionate.

„Liverpool“ 3 - 2 „Manchester City“
6' [1 - 0] Raheem Sterling
26' [2 - 0] Martin Škrtel
57' [2 - 1] David Silva
63' [2 - 2] Glen Johnson (į savus vartus)
78' [3 - 2] Coutinho
90+3 Jordan Henderson („Liverpool“) gavo raudoną kortelę

„Swansea City“ 0 - 1 „Chelsea“
16' Chico („Swansea City“) gavo raudoną kortelę
68' [0 - 1] Demba Ba

Antruoju FA taurės finalininku tapo „Hull“ klubas

Sekmadienio vakarą Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro (FA Cup) antrame pusfinalyje „Hull City“ futbolininkai po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 5:3 (1:2) įveikė trečios lygos „ Sheffield United“ ekipą.

Finale „Hull“ komanda susitiks su Londono „Arsenal“ klubu, kuris šeštadienį tik po baudinių serijos rezultatu 5:3 (0:0; 1:1; 0:0; 0:0; 4:2) palaužė nugalėtojo titulą gynusių antros šalies lygos „Wigan Athletic“ futbolininkų pasipriešinimą.

Rezultatas:

„Hull City“ 5 - 3 „Sheffield United“
19' [0 - 1] Jose Baxter
42' [1 - 1] Yannick Sagbo
44' [1 - 2] Steven Scougall
49' [2 - 2] Matt Fryatt
54' [3 - 2] Tom Huddlestone
67' [4 - 2] Stephen Quinn
90' [4 - 3] Jamie Murphy
90+3' [5 - 3] David Meyler

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (220)