Tikra drama baigėsi dvikova Kipro sostinėje Nikosijoje, kur vietos APOEL klubas per pridėtą laiką pelnė net tris įvarčius ir 3:0 (0:0) nugalėjo Trondheimo „Rosenborg“ iš Norvegijos bei žengė į kitą etapą, nes pirmą mačą svečiuose buvo pralaimėjęs tik vieno įvarčio skirtumu – 0:1.

Šeimininkai pasižymėjo 91, 96 ir 99 minutėmis, nors sužaidus 90 min. buvo ant iškritimo iš turnyro slenksčio.

Primename, kad 1999-ųjų UEFA Čempionų lygos finale Barselonoje du įvarčius per pridėtą teisėjo laiką į Miuncheno „Bayern“ vartus pelnė „Manchester United“ futbolininkai, kurie iki tol atsiliko 0:1, bet išplėšė pergalę ir nugalėtojų taurę.

Rungtynės:

antradienis

„Qarabag“ (Azerbaidžanas) 1 – 1 Plzeno „Viktoria“ (Čekija), pirmas mačas 0:0

Nikosijos „Apoel“ (Kipras) 3 – 0 Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija), pirmas mačas 1:2

Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 0 – 1 Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija), pirmas mačas 0:2

Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 2 – 4 Razgrado „Ludogorets“ (Bulgarija), po pratęsimo, pirmas mačas 2:2

„Dundalk“ (Airija) 3 – 0 Borisovo BATE (Baltarusija), pirmas mačas 0:1

trečiadienis

„Kobenhavn (Danija) – Džurdžu „Astra“ (Rumunija), pirmas mačas 1:1

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – Prahos „Sparta“ (Čekija) 1:1

Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) – Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija), pirmas mačas 0:0

Berno „Young Boys“ (Šveicarija) – Donecko „Šachtar“ (Ukraina), pirmas mačas 0:2

Salonikų PAOK (Graikija) – Amsterdamo „Ajax“ (Olandija), pirmas mačas 1:1

„Salzburg“ (Austrija) – Tiranos „Partizani“ (Albanija), pirmas mačas 1:0

Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) – „Rostov“ (Rusija), pirmas mačas 2:2

Glazgo „Celtic“ (Škotija) – „Astana“ (Kazachstanas), pirmas mačas 1:1

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) – „Trenčin“ (Slovakija), pirmas mačas 1:0

AS „Monaco“ (Monakas) – Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija), pirmas mačas 1:2

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)