Svečiai iš Vilniaus, nieko nelaukę, perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir jau susitikimo pradžioje surengė keletą pavojingų išpuolių. Ilgai netrukus, 14-ąją minutę, vilniečiams pavyko pasižymėti. Galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Matija Ljujičius – 0:1.

Po praleisto įvarčio aikštės šeimininkai žaidė kiek agresyviau. 21-ąją minutę perdavimą iš kairiojo krašto atliko Donatas Stulga, tačiau sėkmingai atakos užbaigti nepavyko Ernestui Mickevičiui. Po Karolio Gvildžio pakelto kampinio galimybę turėjo ir Ignas Dedura. Visgi kapitono smūgį galva atrėmė svečių vartininkas Saulius Klevinskas.

Vilniečiams vieno įvarčio buvo maža – pastarieji didelėmis pajėgomis stengėsi padidinti skirtumą, kol galiausiai 36-ąją minutę į kauniečių vartus krito antrasis įvartis, kurio autoriumi tapo Vytautas Lukša – 0:2.

Tuo „Kauno Žalgirio“ problemos nesibaigė. Baigiantis kėliniui, 44-ąją minutę, aikštės šeimininkams – dar vienas dūris. Šį kartą Laimio Bičkausko auklėtinius tiksliu smūgiu galva nubaudė Andrija Kaludjerovičius (0:3).

Po pertraukos „Žalgiris“ nemažino apsukų ir kauniečiams atseikėjo dar tris įvarčius. Vos prasidėjus antrajai mačo daliai, 50-ąją minutę, dar kartą savąją progą išnaudojo M.Ljujičius – 0:4.

„Kauno Žalgiris“ mėgino pasižymėti ir turėjo tam galimybę 57-ąją minutę. Netoli baudos aikštelės suklydo svečiai, o kamuolį perėmęs Rokas Krušnauskas mušė virš vartų.

Vėliau rimtesnių progų aikštės šeimininkams sukurti nepavyko, o Vilniaus ekipa pridėjo dar du įvarčius per keturias minutes. 83-iąją minutę po B.Olencevičiaus klaidos aikštės viduryje kontratakos smaigalyje atsidūręs Linas Pilibaitis pelnė penktąjį svečių įvartį – 0:5. Visai netrukus, 87-ąją minutę, tas pats L.Pilibaitis pasižymėjo dar kartą ir padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse – 0:6.

Skaudų pralaimėjimą patyrę kauniečiai pasitraukė iš kovų LFF taurės turnyre ir nuo šiol varžysis tik viename fronte – „SMScredit.lt A lygoje“. Kitas rungtynes L. Bičkausko treniruojama komanda žais birželio 21 dieną, antradienį. Kauno klubas namuose susitiks su čempionate pirmaujančiais Trakų „Trakais“.

„Žalgiris“, laimėjęs Kaune, pateko į LFF taurės aštuntfinalį.

Kauno „Kauno Žalgiris“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:6 (0:3)