Itin skaudžią nesėkmę Taline patyrė Lietuvos vicečempionai „Trakai“, kurie net 1:4 (1:0) neprilygo Talino „Nomme Kalju“.

Lietuviai pirmavo po 14 min. pelnyto Davido Aršakiano įvarčio ir bendrame rezultate pirmavo 3:1, tačiau antro kėlinio antroje pusėje praleido net keturis tikslius smūgius į savo vartus (66, 69, 87 ir 90+2 min.) ir buvo eliminuoti.

Pirmą mačą „Trakai“ Vilniaus LFF stadione laimėjo 2:1 (0:1).

Estai kitame etape susikaus su Haifos „Maccabi“ iš Izraelio (liepos 14 ir 21 d.).

Tolyn žengti nepavyko ir Klaipėdos „Atlantui“, kuris akistatą Suomijoje su HJK ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

30 min. šeimininkų legionierus iš Nigerijos Taye Taiwo realizavo 11 metrų baudinį, bet 76 min. rezultatą išlygino Marius Papšys.

Pirmą dvikovą savo aikštėje „Atlantas“ Helsinkio HJK pralaimėjo 0:2 (0:1).

Ketvirtadienį dėl galimybės tęsti savo pasirodymą turnyre kovojo ir Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose priėmė Herningo „Midtjylland“ futbolininkus iš Danijos bei suklupo 0:1 (0:1).

Vienintelio įvarčio autoriumi 16 min. tapo Filipas Novakas.

Pirmame susitikime svečiuose „Sūduva“ „Midtjylland“ klubui taip pat nusileido 0:1 (0:0).

Rungtynės:

Talino „Nomme Kalju“ 4 – 1 Trakų „Trakai“, pirmas mačas 1:2
14' [0 – 1] David Aršakian
66' [1 – 1] Jorge Manuel Rodrigues
69' [2 – 1] Andrej Sidorenkov
87' [3 – 1] Tarmo Neemelo
90+2' [4 – 1] Tarmo Neemelo

69' Andrej Sidorenkov („Nomme Kalju“) nerealizavo 11 m baudinio

Helsinkio HJK 1 – 1 Klaipėdos „Atlantas“, pirmas mačas 2:0
30' [1 – 0] Taye Taiwo (11 m)
76' [1 – 1] Marius Papšys

Marijampolės „Sūduva“ 0 – 1 Herningo „Midtjylland“, pirmas mačas 0:1
16' [0 – 1] Filip Novak

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (175)