Baltstogės komanda namuose 1:2 (1:0) nusileido Liubino „Zaglebie“ futbolininkams, nors po pirmojo kėlinio buvo priekyje po Jaceko Goralskio įvarčio (35 min.).

Antrajame kėlinyje svečiams įvarčius pelnė Martinas Nesporas (49 min.) ir Arkadiušas Wozniakas (52 min.).

F. Černychas šiose rungtynėse nepasižymėjo.

„Jagiellonia“ su 24 taškais po 13 rungtynių turnyro lentelėje 2-3 vietas dalijasi su „Termalica Nieciecza“ futbolininkais.

Pirmoje vietoje su 28 taškais žengia Gdansko „Lechia“. Ketvirtoje vietoje su 23 taškais yra pastarosiose rungtynėse „Jagiellonia“ nuskriaudę „Zglebie“ futbolininkai.