Šeimininkai idealią progą išsiveržti į priekį susikūrė 26 min., kuomet prie 11 m žymos kamuolį pasidėjo Džengisas Čavuševičius. Tačiau Ž. Karčemarskas perkando puolėją iš Slovėnijos, o pastarasis smūgiavo pernelyg arti vartų vidurio.

Vis dėlto „Zurich“ ekipa dar iki pertraukos pasiekė savo. Tolimu smūgiu nedidelio rikošeto suklaidintą Ž. Karčemarską nuginklavo Marco Schonbachleris.

Antrajame kėlinyje įvarčiais apsikeitė „Osmanlispor“ saugas Adamas Maheris ir kaltę „išpirkęs“ Dž. Čavuševičius.

Per visas rungtynes šveicarai atliko 12 smūgių, pusė jų skriejo į Ž. Karčemarsko ginamų vartų plotą.

Pirmame L grupės ture „Osmanlispor“ įveikė Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 2:0.

Kitose grupės rungtynėse „Steaua“ ir Ispanijos atstovai „Villarreal“ išsiskyrė taikiai 1:1.

A grupėje „Manchester United“ du trečdalius rungtynių atrodė tarsi žiūrovai savame „Old Trafford“ stadione.

Organizuotai besigynusi Luhansko „Zorya“, dėl Rytų Ukrainoje tebesitęsiančio ginkluoto konflikto laikinai persikėlusi į Zaporožę, iki 69 min. neleido Jose Mourinho auklėtiniams atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą.

Anglų kailį išgelbėjo Zlatanas Ibrahimovičius: puolėjas iš Švedijos išnaudojo savo ūgį ir galva pelnė vienintelį rungtynių įvartį.

Pirmame ture „Manchester United“ 0:1 pralaimėjo Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija).

Rezultatai

L grupė

„Zurich“ 2 – 1 „Osmanlispor“
45+1' [1 – 0] Marco Schonbachleris
73' [1 – 1] Adamas Maheris
79' [2 – 1] Džengis Čavuševičius
26' Marco Schonbachleris („Zurich“) neįmušė 11 m

„Steaua“ 1 – 1 „Villarreal“
9' [0 – 1] Rafaelis Santos Borre
20' [1 – 1] Sulley Muniru

A grupė

Stambulo „Fenerbahce“ 1 – 0 Roterdamo „Feyenoord“
18' [1 – 0] Emmanuelis Emenike

„Manchester United“ 1 – 0 Luhansko „Zorya“
69' [1 – 0] Zlatanas Ibrahimovičius

B grupė

„Astana“ 0 – 0 Berno „Young Boys“

Pirėjo „Olympiakos“ 0 – 1 Nikosijos APOEL
10' [0 – 1] Pieros Sotiriou

C grupė

„Qabala“ 2 – 3 „Mainz“
41' [0 – 1] Yoshinori Muto
57' [1 – 1] Ruslanas Gurbanovas
62' [2 – 1] Sergejus Zenjovas
68' [2 – 2] Jhonas Cordoba
78' [2 – 3] Levinas Mete Oztunali

„Saint-Etienne“ 1 – 1 Briuselio „Anderlecht“
62' [0 – 1] Youri Tielemansas
90' [1 – 1] Nolanas Roux

D grupė

„Dundalk“ 1 – 0 Tel Avivo „Maccabi“
72' [1 – 0] Ciaranas Kilduffas

Sankt Peterburgo „Zenit“ 5 – 0 „AZ Alkmaar“
26' [1 – 0] Aleksandras Kokorinas
48' [2 – 0] Giuliano
59' [3 – 0] Aleksandras Kokorinas
66' [4 – 0] Domenico Criscito
80' [5 – 0] Oleg Šatovas

E grupė

Vienos „Austria“ 0 – 0 Pilzeno „Viktoria“

„Roma“ 4 – 0 Džurdžu „Astra“
15' [1 – 0] Kevinas Strootmanas
45' [2 – 0] Federico Fazio
47' [3 – 0] Fabricio
55' [4 – 0] Mohamedas Salah

F grupė

Bilbao „Athletic“ 1 – 0 Vienos „Rapid“
59' [1 – 0] Benatas Etxebarria

„Genk“ 3 – 1 „Sassuolo“
8' [1 – 0] Nikos Karelis
25' [2 – 0] Leonas Bailey
61' [3 – 0] Thomasas Buffelis
65' [3 – 1] Matteo Politano

G grupė

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 0 Lježo „Standard“
28' [1 – 0] Kasperas Dolbergas

Vigo „Celta“ 2 – 0 Atėnų „Panathinaikos“
84' [1 – 0] Johnas Guidetti
89' [2 – 0] Danielis Wassas

H grupė

„Gent“ 2 – 0 „Konyaspor“
17' [1 – 0] Kennethas Saiefas
33' [2 – 0] Renato Neto

Donecko „Šachtar“ 2 – 0 „Braga“
5' [1 – 0] Tarasas Stepanenka
56' [2 – 0] Viktoras Kovalenka
47' pašalintas Fredas („Šachtar“)

I grupė

„Krasnodar“ 5 – 2 „Nice“
22' [1 – 0] Fedoras Smolovas
33' [2 – 0] Joaozinho
43' [2 – 1] Mario Balotelli
65' [3 – 1] Joaozinho
71' [3 – 2] Wylanas Cyprienas
86' [4 – 2] Ari
90' [5 – 2] Ari

Gelzenkircheno „Schalke“ 3 – 1 „Salzburg“
15' [1 – 0] Leonas Goretzka
47' [2 – 0] Duje Caleta-Caras (į savo vartus)
58' [3 – 0] Naldo
72' [3 – 1] Jonathanas Soriano

J grupė

Florencijos „Fiorentina“ 5 – 1 „Qarabag“
39' [1 – 0] Khouma Babacaras
43' [2 – 0] Nikola Kaliničius
45' [3 – 0] Khouma Babacaras
63' [4 – 0] Mauro Zarate
78' [5 – 0] Mauro Zarate
90' [5 – 1] Dino Ndlovu
30' pašalintas Elvinas Yunuszade („Qarabag“)

Libereco „Slovan“ 1 – 2 Salonikų PAOK
1' [1 – 0] Nikolai Komlichenko
10' [1 – 1] Stefanos Athanasiadis
82' [1 – 2] Stefanos Athanasiadis

K grupė

„Hapoel Beer Sheva“ 0 – 0 „Southampton“

Prahos „Sparta“ 3 – 1 Milano „Inter“
7' [1 – 0] Vaclavas Kadlecas
25' [2 – 0] Vaclavas Kadlecas
71' [2 – 1] Rodrigo Palacio
76' [3 – 1] Mario Holekas
75' pašalintas Andrea Ranocchia („Inter“)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)