C grupėje iki tol pralaimėjimų neturėjusi Slovakija namuose nugalėjo Liuksemburgą 3:0 (2:0), šventė penktą pergalę iš tiek pat galimų ir lieka turnyro lentelės lydere.

Tačiau didžiausio atgarsio sulaukė rungtynės Podgoricoje, kur žaidė Juodkalnija ir Rusija. Jau 20-ą sek. vietos fanų mesta petarda sužeidė rusų vartininką Igorį Akinfejevą, kuris be sąmonės neštuvais buvo išgabentas iš aikštės. Fanai buvo įspėti, kad pasikartojus menkiausiam incidentui rungtynės bus nutrauktos.

Po pusvalandžio pratęsus rungtynes aistros vis tiek nerimo. 67-ą minutę, po ruso Romano Širokovo nerealizuoto 11 metrų baudinio, vėl kilo susistumdymas aikštėje ir neramumai tribūnose ir rungtynės buvo nutrauktos. UEFA sankcijos paaiškės vėliau.

C grupė:

Ispanija 1 - 0 Ukraina

28' Alvaro Morata [1 - 0]

Makedonija 1 - 2 Baltarusija

9' Aleksandar Trajkovski [1 - 0]
44' Timofej Kalačiov [1 - 1]
82' Sergej Kornilenko [1 - 2]

Slovakija 3 - 0 Liuksemburgas

10' Adam Nemec [1 - 0]
21' Vladimir Weiss [2 - 0]
40' Peter Pekarik [3 - 0]

Anglija 4 - 0 Lietuva

6' Wayne Rooney [1 - 0]
45' Danny Welbeck [2 - 0]
59' Raheem Sterling [3 - 0]
73' Harry Kane [4 - 0]

Slovėnija 6 - 0 San Marinas

10' Josip Iličič [1 - 0]
49' Kevin Kampl [2 - 0]
50' Andraž Struna [3 - 0]
52' Milivoje Novakovič [4 - 0]
73' Dejan Lazarevič [5 - 0]
88' Branko Ilič [6 - 0]

Šveicarija 3 - 0 Estija

17' Fabian Schaer [1 - 0]
27' Granit Xhaka [2 - 0]
80' Haris Seferovič [3 - 0]

Lichtenšteinas 0 - 5 Austrija

14' Martin Harnik [0 - 1]
16' Marc Janko [0 - 2]
59' David Alaba [0 - 3]
74' Zlatko Junuzovič [0 - 4]
90+3' Marko Arnautovič [0 - 4]

Moldova 0 - 2 Švedija

46' Zlatan Ibrahimovič [0 - 1]
84' Zlatan Ibrahimovič [0 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

Juodkalnija 0 - 0 Rusija, - mačas nutrauktas 67-ą min.

6.Moldova50142:81

Prancūzijoje vyksiančiame 2016 metų Europos futbolo pirmenybių finalo etape pirmą kartą dalyvaus 24 rinktinės, o turnyro šeimininkė atleista nuo atrankos varžybų. Dėl likusių 23 kelialapių kovoja 53 Senojo žemyno komandos, suskirstytos į devynias atrankos grupes.

Dvi geriausios grupių rinktinės ir sėkmingiausiai pasirodžiusi tarp trečioje pozicijoje likusių ekipų iš karto pateks į Euro 2016 (birželio 10 - liepos 10 d.) futbolo čempionato finalo etapą. Dėl likusių keturių vietų atkrintamose varžybose kovos aštuonios trečias vietas grupėse užėmusios komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (325)