Atsilikę 2 minutes 14,1 sekundės, Europos vicečempionais tapo Lenkijos biatlonininkai. Bronzos medaliai atiteko Italijos sportininkų kvartetui, kurie vokiečiams pralaimėjo 2 minutes ir 18 sekundžių.

Jaunimo amžiaus grupėje estafetėje 4 po 7,5 km nepralenkiami buvo Rusijos atstovai. Europos čempionai distancijoje sugaišo 1 valandą 28 minutes 47,3 sekundės.

Tik po 4 minučių 7,1 sekundės finišavo sidabro apdovanojimus iškovoję Prancūzijos biatlonininkai. Bronzos medaliai buvo įteikti Čekijos komandai, kuri rusams pralaimėjo 6 minutes 28,3 sekundės.

Aštuntąją vietą iškovojo Latvijos biatlonininkų kvartetas, estafetės rungtį įveikęs per 1 valandą 39 minutes 0,5 sekundės ir aplenkęs devintąją poziciją užėmusius bulgarus (1:39:54,8).