Po šios pergalės Italijos ekipa, C grupėje užėmusi ketvirtąją vietą (6 pergalės ir 4 pralaimėjimai), aštuntfinalyje įgijo savo aikštės pranašumą. Siekiant vietos ketvirtfinalyje, "Benetton" komandai atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse namuose pakanka nugalėti "Barcelona" krepšininkus. Pirmame Eurolygos etape Katalonijos komanda tapo D grupės nugalėtoja - 8 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

Nesėkmingai aikštelės šeimininkams susiklosčiusiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė Šarūnas Jasikevičius, per 28 žaidimo minutes pelnęs 20 taškų: 4 tritaškiai iš 7, 2 dvitaškiai iš 3 ir realizuoti visi keturi baudų metimai. Be to, Lietuvos krepšininkas atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

15 taškų į svečių krepšį įmetė Artūras Karnišovas ir graikas Efthimios Rentzias, 14 - Juanas Carlosas Navarro.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė amerikietis Marcusas Brownas (30 tšk.), ispanai Marcelo Nicola (13 tšk.) ir Jorge Garbajosa (12 tšk.), makedonas Petaras Naumoskis (10 taškų).

Likusiuose ketvirtadienio Eurolygos aštuntfinalio mačuose, įskaitant Atėnų AEK pergalę prieš Kauno "Žalgirį", pajėgesni buvo aikštelių šeimininkai.

Salonikų PAOK (Graikija) 75:74 (21:17, 19:22, 12:13, 23:12) įveikė Mindaugo Žukausko Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) komandą. Lietuvis svečiams per 32 žaidimo minutes pelnė 9 taškus, pataikęs 3 tritaškius iš 7, prametęs abu dvitaškius. Po krepšiais M. Žukauskas atkovojo 5 kamuolius.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Sani Bečirovičius (20 tšk.) ir Primožas Brezecas (14 taškų).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo beveik pusę visų komandos taškų - 36 - pelnęs Panagiotis Liadelis. 17 taškų į įmetė Giorgos Sigalas, 12 - Gioannis Giannoulis.

Mažiausiai problemų pirmame aštuntfinalio mače turėjo Bolonijos "Kinder" (Italija) krepšininkai, savo aikštėje po ypač įspūdingo antrojo kėlinio 113:70 (26:22, 39:12, 23:17, 25:19) sutriuškinę Madrido "Adecco Estudiantes" (Ispanija) komandą.

21 tašką nugalėtojams pelnė Graikijos pilietybę turintis Marco Jaričius, po 16 - Emanuelis Ginobili ir amerikietis Rashardas Griffithas, po 14 - prancūzas Antoine'as Rigaudeau ir slovėnas Matjazas Šmodis.

Ispanų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Alfonso Reyesas (Alfonsas Rejesas, 23 tšk.), amerikietis Rico Hillas (17 tšk.) bei Felipe Reyesas (10 taškų).

Aštuonerios atsakomosios ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio rungtynės įvyks kitą savaitę.