Trečiadienį viešbutyje "Šermutas" naujasis Lietuvos futbolo A lygos čempionas Panevėžio "Ekranas" surengė 2008 metų sezono uždarymo iškilmes. Jose "Ekrano" futbolininkams buvo įteikti aukso medaliai ir nugalėtojų taurė.
Panevėžio "Ekrano" klubo ženklas ant torto, gruodžio 7, 2006.
© Vlado Bukėno nuotrauka
Čempionų taurę "Ekrano" komandos kapitonui ir geriausiam šio sezono A lygos žaidėjui Deimantui Bičkai įteikė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis direktorius Julius Kvedaras. "Sveikinu jus iš visos širdies su čempionų titulu, kurio jūs nusipelnėte. Linkiu jums nesustoti ir siekti naujų pergalių", - įteikdamas taurę sakė J. Kvedaras.

LFF generalinis direktorius kartu su Lietuvos futbolo rinktinių direktoriumi Robertu Tautkumi ir Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentu Gediminu Juozaičiu "Ekrano" žaidėjams ir treneriams užkabino aukso medalius.

Iškilmėse kalbėjęs futbolo klubo "Ekranas" prezidentas Aušrys Labinas teigė esąs labai laimingas, kad pergalių šį sezoną buvo žymiai daugiau nei pralaimėjimų. "Neseniai išgirdau frazę "Ąžuolai šiltnamyje neauga". Galiu pasakyti, kad visi "Ekrano" vyrai yra ąžuolai, o mes turime didelę ąžuolų girią. Mes šį čempionų titulą iškovojome tikrai ne šiltnamio sąlygomis. Mūsų nevertino, mums bandė įteigti tam tikrą nepasitikėjimo jausmą, bet mes tikėjome savimi. Didžiuojuosi visais "Ekrano" vyrais, jie yra tikri ąžuolai", - sakė A. Labinas.

"Pasiekus pergalę, iškyla klausimas: "Kas toliau?" Esu perskaitęs vieną mintį, kuri sako: "Nėra galutinių pralaimėjimų, nėra amžinų pergalių, yra tik galimybė jas tęsti". Noriu visiems mums palinkėti, kad galimybių tęsti šį sezoną mūsų pradėtus darbus užtektų ilgam", - emocingai kalbėjo "Ekrano" prezidentas.

Sveikinimo žodžius "Ekrano" komandai taip pat tarė Panevėžio meras Povilas Vadopolas, o Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro direktorius Bronislavas Pliavga "Ekrano" klubo prezidentui A. Labinui ir komandos vyriausiajam treneriui Valdui Urbonui įteikė trečiojo laipsnio medalius "Už nuopelnus Panevėžio sportui".

LFF generalinis direktorius J. Kvedaras geriausiam šio sezono A lygos treneriui V. Urbonui įteikė raštą, kuriame pažymima, kad jam suteikta UEFA "A" lygio trenerio licencija. Analogiškos "B" lygio licencijos suteiktos "Ekrano" treneriui Arvydui Skrupskiui bei žaidėjams D. Bičkai ir Dainiui Gleveckui. Rinktinių direktorius R. Tautkus, palinkėjęs "Ekrano" futbolininkams kitais metais kuo sėkmingiau pasirodyti Čempionų lygos varžybose ir išvengti traumų, prizą įteikė geriausiam šio sezono A lygos jaunajam žaidėjui, 19-mečiui Panevėžio ekipos vartininkui Vytautui Černiauskui.

Įvairių prizų savo žaidėjams įsteigė ir "Ekrano" klubas. Nominantus paskelbė ir prizus jiems įteikė treneris V. Urbonas. "Metų naujoko" prizu buvo apdovanotas Nerijus Sasnauskas, nurungęs serbą Dušaną Matovičių ir Valdą Trakį.

"Metų žingsnio" prizą, skirtą didžiausią pažangą padariusiam komandos žaidėjui, pelnė V. Černiauskas. Geriausiu šių metų komandos žaidėju buvo pripažintas ekipos kapitonas D. Bička, o rezultatyviausio "Ekrano" futbolininko titulas atiteko Vitalijui Kavaliauskui, šiame A lygos čempionate įmušusiam 8 įvarčius.

"Metų pora" buvo paskelbti Egidijus Varnas ir Arvydas Sabonis. Šio titulo "Ekrano" puolėjas nusipelnė už tai, kad komandai viešint Norvegijoje jam pavyko įsiamžinti nuotraukoje kartu su gyva Lietuvos krepšinio legenda.

Pasak V. Urbono, sunkiausia buvo sugalvoti prizą klubo prezidentui A. Labinui. "Kad ir kaip būtų banalu, tačiau nutarėme įteikti prezidentui šimtą litų", - šypsodamasis sakė "Ekrano" treneris.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Teko samdyti net saugos tarnybą: Lietuvai priklausančiame kelte įstrigo 12 pabėgėlių (98)

„ DFDS Seaways “ kelte „Kaunas Seaways“ aptikta 12 pabėgėlių, DELFI patvirtino įmonės...

Už mokesčių mokėtojų pinigus – kelias į niekur (74)

Kėdainių rajono pakraštyje esančiame Miegėnų kaime verda aistros – gyventojai nesuvokia, kam...

Įvardijo, kiek asmenų „Karklėje“ sučiupo su narkotikais: skaičiai stebina (3)

Savaitgalį vykusio festivalio „ Karklė Live Music Beach “ dalyvius patikrinę policininkai ir...

Smūgis A. Bosui: prabangų namą prašoma sulyginti su žeme (509)

Vilniaus pašonėje, miškų apsuptyje, prasidėjusias Lietuvoje žinomo verslininko Antano Boso...

Pirmadienio vakarą – visiškas Saulės užtemimas (2)

Rugpjūčio 21 d. įvyks neeilinis visiškas Saulės užtemimas, kurį galės stebėti tūkstančiai...

Martynas Pocius. Čempionatas, kurio niekada nepamiršiu

Interneto platformoje „Sporto namai“ kiekvieną dieną savo jausmais, mintimis ir rūpesčiais...

Atostogų metu dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikyta Vilniaus prokurorė (18)

Pirmadienį Vilniuje dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikyta neblaivi Vilniaus apylinkės...

Kūdikį pražudęs Ramzis keliasi naujam gyvenimui: jau spėjo pasirodyti vestuvėse (216)

Po patirto šoko ir nelaimingo atsitikimo, kurio metu žuvo kūdikis, dobermano Ramzio gyvenimas...

Įspūdinga sulaikymo operacija Kaune: sučiuptas vyras įtariamas žmogžudyste papildyta 17.10 (29)

Pirmadienį Kaune gausios policijos pareigūnų pajėgos sučiupo ieškomą „Kryžkelės“ gaujos...

Paprastas būdas motyvuoti save sportui pagal A. Gilytę

Dar studijų laikais esu peržiūrėjusi visas „Sekso ir miesto“ serijas (prisipažinsiu, ne...