Belfaste sėkmingiau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie 23 min. išsiveržė į priekį po tikslaus Stepheno Cockcrofto smūgio.

29 min. puikius šansus išlyginti rezultatą turėjo Aivaras Meškinis ir Elivelto, tačiau čia fantastiškai sužaidė varžovų vartininkas.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, 43 min. itin nesėkmingu Kornelijaus Timofejevo žaidimu pasinaudojo Jordanas Owensas, padvigubinęs persvarą – 2:0. Prieš pat pertrauką kamuolys sudrebino „Crusaders“ vartų virpstą, kai po baudos smūgio kamuolį link vartų pasiuntė Rytis Pilotas.

Antrajame kėlinyje ekraniečiai užgulė varžovų vartus ir atrodė, kad bręsta įvartis ir į aikštės šeimininkų vartus. 49 min. kamuolys būtų atsidūręs „Crusaders“ ekipos vartuose, tačiau kamuolį nuo vartų linijos išmušė varžovų gynėjas. Pagal turėtas progas – lygybė, tačiau rezultatas rodo visai ką kitą.

58 min. įvartis vėl krito į svečių vartus. Bene pirmoji rimtesnė varžovų ataka antrajame kėlinyje baigėsi dar vienu tiksliu smūgiu, šįkart pasižymėjo Colinas Coatesas, veikiausiai buvęs už visų „Ekrano“ gynėjų nugarų, t. y. nuošalėje.

Intrigą šioje kovoje grąžino Aleksandras Šušnjaras, kuris 88 min. po kampinio galva sušvelnino rezultatą – 1:3. Rungtynės tokiu rezultatu ir baigėsi. Vadinasi, atsakomojoje dvikovoje būtina prieš „Crusaders“ laimėti 2:0 ir į kitą etapą dėl išvykoje pelnyto įvarčio žengtų „Ekranas“.

Šioms rungtynėms vadovavo teisėjų brigada iš Ispanijos. Mačui teisėjavo 38 metų arbitras Javier Estrada Fernández, turintis daugiau kaip 100 rungtynių patirties teisėjaujant elitinėje Ispanijos lygoje.

Beje, „Ekraną“ Šiaurės Airijos sostinėje Belfaste palaikė ir grupelė klubo ištikimiausių sirgalių – „Pirmosios Armados“ atstovai.

Atsakomoji dvikova – lygiai po savaitės, liepos 10 dieną, 18.30 val. „Aukštaitijos“ stadione.

Šios dvikovos nugalėtojas susikaus su suomių VPS „Vaasa“ arba švedų IF „Brommapojkarna“ (po pirmo mačo – 2:1).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (64)