Ekraniečiai varžybas pradėjo neįprasta sudėtimi: priekyje žaidė abu legionieriai - U. Umehas ir A. Fofana, atraminiais saugais rungtyniavo A. Kučys ir A. Arlauskas, startiniame vienuoliktuke pasirodė J. Morozas, vartuose – K. Timofejevas.

Rungtynių pradžia susiklostė nesėkmingai: 8 min. pasižymėjo į baudos aikštelę įsiveržęs S. Sortevikas. Kėlinio antroje pusėje 32 min. pasižymėti pavyko vėl norvegų ekipai - tolimą tikslų smūgį atliko M. Stokkelien.

Po pertraukos buvo atlikti keli keitimai: į aikštę išėjo vartininkas E. Zubas, D. Gleveckas, M. Savėnas, M. Andelkovičius, D. Norvilas, E. Varnas. Antro kėlinio pradžia vėl susiklostė nesėkmingai, nes už grubią pražangą raudona kortele buvo nubaustas A. Kučys.

H. Skenderovičius galva 55 min. pelnė trečią įvartį. 69 min. B. Francas savo ekipai pelnė ketvirtą įvartį. Artėjant varžyboms į pabaigą rezultatą baudos smūgiu sušvelnino M. Savėnas.

Primename, kad pirmose išvykos į La Mangą rungtynėse „Ekranas“ apmaudžiai 1:2 nusileido norvegų „Viking“ komandai.