Pirmąjį įvartį vos prasidėjus rungtynėms pelnė Lietuvos čempionų puolėjas Arsenijus Buinickis. Vis dėlto netrukus „Ekrano“ padangė ėmė niauktis. 33 min. antra geltona kortelė buvo parodyta Egidijui Varnui, o mačui artėjant prie pabaigos panevėžiečius nubaudė „Atlanto“ žaidėjas Tino Lagatoras, pasižymėjęs smūgiu galva.

Gelbėtis suskubusi svečių komanda savo pasiekė antrą teisėjo pridėto laiko minutę – tris itin svarbius taškus „Ekranui“ išplėšė Giedrius Tomkevičius. Pergalė Aukštaitijos sostinės klubui leido išlaikyti 3 taškų atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančio VMFD „Žalgirio“, kuriam bus įskaityta techninė pergalė 3:0 prieš į rungtynes sekmadienį neatvykusią REO ekipą.

Kitose sekmadienio A lygos rungtynėse Alytaus „Dainava“ namuose neatsilaikė prieš „Šiaulius“ (0:2), o Gargždų „Banga“ namuose net 4:0 sutrypė Tauragės „Taurą“.

Rezultatai

„Atlantas“ 1 – 2 „Ekranas“

1' [0 – 1] Arsenijus Buinickis
83' [1 – 1] Tino Lagatoras
90' [1 – 2] Giedrius Tomkevičius

33' iš aikštės išvarytas Egidijus Varnas („Ekranas“)

„Dainava“ 0 - 2 „Šiauliai“

13' [0 - 1] Artūras Rimkevičius
37' [0 - 2] Artūras Rimkevičius

„Banga“ 4 - 0 „Tauras“

30' [1 - 0] Georgijus Alaverdašvilis
44' [2 - 0] Žilvinas Banys
67' [3 - 0] Georgijus Alaverdašvilis
70' [4 - 0] Andrius Butkus