Pirmasis įvartis į Mančesterio ekipos vartus krito 21-ą minutę – tiksliu smūgiu pasižymėjo Morganas Amalfitano.

Antrame kėlinyje šeimininkų persvarą padvigubino Diafra Sakho. Nors po dviejų minučių Davidui Silvai pavyko sušvelninti rezultatą, pergalė vis tiek atiteko Londono komandai.

Tris taškus iškovojusi „West Ham“ ekipa turnyro lentelėje šoktelėjo ketvirtą vietą.

Kitoje dvikovoje pergalę taip pat šventė Londono komanda – „Arsenal“ 2:0 (1:0) nugalėjo „Sunderland“ futbolininkus. Abu įvarčius nugalėtojams įmušė Alexis Sanchezas.

„West Ham United“ 2 - 1 „Manchester City“
21' [1 - 0] Morgan Amalfitano
75' [2 - 0] Diafra Sakho
77' [2 - 1] David Silva

„Liverpool“ 0 - 0 „Hull City“

„Southampton“ 1 - 0 „Stoke City“
33' [1 - 0] Sadio Mane

„Sunderland“ 0 - 2 „Arsenal“
30' [0 - 1] Alexis Sanchez
90+2' [0 - 2] Alexis Sanchez

„West Bromwich Albion“ 2 - 2 „Crystal Palace“
16' [0 - 1] Brede Hangeland
45+1' [0 - 2] Mile Jedinak (iš 11 metrų baudinio)
51' [1 - 2] Victor Anichebe
90+3' [2 - 2] Saido Berahino (iš 11 metrų baudinio)

„Swansea City“ 2 - 0 „Leicester City“
34' [1 - 0] Wilfried Bony
57' [2 - 0] Wilfried Bony