Beje, visus tris įvarčius pelnė Austrijos rinktinės futbolininkai. Marko Arnautovičius 4-ą ir Alessandro Schopfas 18-ą min. įmušė į priešininkų vartus, o Davidas Alaba 87-ą min. – į savuosius. Beje, autoįvartis krito po reto žioplumo D. Alabos klaidos.

Austrų varžovės Europos čempionato F grupėje bus Portugalija, Islandija ir Vengrija.

Antrame mače Airija namuose Korko stadione priėmė Baltarusiją ir netikėtai pralaimėjo svečiams 1:2 (0:1). Baltarusiai pirmavo 2:0 po Michailo Gordejčiuko ir Maksimo Volodko gražių ir taiklių smūgių 20-ą ir 63-ią min. Airis Stephenas Wardas santykį sušvelnino 72-ą min.

Ankstesnėse rungtynėse airiai su norvegais sužaidė lygiosiomis 1:1, o baltarusiai 0:3 pralaimėjo kitai Euro2016 dalyvei Šiaurės Airijai.

Airiai Senojo žemyno pirmenybių E grupėje varžysis su Italija, Belgija ir Švedija.

Austrija 2 - 1 Malta

4' Marko Arnautovič [1 - 0]
18' Alessandro Schopf [2 - 0]
87' David Alaba [2 - 1] (Austrija, į savo vartus)

Airija 1 - 2 Baltarusija

20' Michail Gordejčiuk [0 - 1]
63' Maksim Volodko [0 - 2]
72' Stephen Ward [1 - 2]

Su Euro2016 nesusiję antradienio rezultatai:

Liuksemburgas 1 - 3 Nigerija

36' Ideye Brown [0 - 1]
69' Kelechi Iheanacho [0 - 2]
90' Vincent Thill [1 - 2]
90+3' Odion Ighalo [1 - 3]

Serbija 3 - 1 Izraelis

33' Branislav Ivanovič [1 - 0]
50' Eran Zahavi [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
74' Nemanja Milunovič [2 - 1]
88' Dušan Tadič [3 - 1]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)