Cristiano Ronaldo ir Lionelio Messi rinktinių akistatoje pergalę iškovojo lemingą įvartį pelniusio pastarojo komanda – Argentinos futbolininkai Ženevoje (Šveicarija) 2:1 įveikė Portugalijos ekipą.

14-ą minutę argentiniečius į priekį išvedė Angelis Di Maria, o jo klubo draugas Madrido „Real“ ekipoje C. Ronaldo rezultatą išlygino jau 21-ą minutę. Lemiamą žodį tarė „Barcelona“ puolėjas L. Messi, kuris 90-ą min. realizavo 11 metrų baudinį.

Greitą įvartį Kopenhagoje praleidusi Anglijos rinktinė nepalūžo ir iškovojo pergalę 2:1 prieš Danijos futbolininkus. Danai 8-ą minutę pirmavo po Danielo Aggerio tikslaus smūgio, bet vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Darrenas Bentas, o 68-ą minutę Ashley Youngas įmušė pergalingą įvartį.

Pergalę paskutinėmis akimirkomis Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione iškovojo Ispanijos rinktinė. Pasaulio čempionai minimalia persvara 1:0 nugalėjo Kolumbijos futbolininkus, o pergalingą įvartį 86-ą minutę įmušė saugas Davidas Silva.

Dortmunde taikiai baigėsi susitikimas tarp Vokietijos ir Italijos rinktinių. Vokiečiai nuo 17-os minutės buvo priekyje, kai įvartį pelnė Miroslavas Klose, tačiau 81-ą minutę santykį išlygino Giuseppe Rossi, pratęsdamas istoriją – Vokietijos futbolininkai italus paskutinį kartą nugalėjo dar 1995 metais.

Nesėkmingai metus pradėjo Dicko Advocaato vadovaujami Rusijos futbolininkai, Abu Dabyje (JAE) praleidę vėlyvą įvartį ir 0:1 pralaimėję Irano rinktinei. Lemtingo įvarčio autoriumi 90-ą minutę tapo Mohammadas Reza.

Nesunkią pergalę pasiekė pasaulio vicečempionai olandai. Berto van Marwijko auklėtiniai Eindhovene 3:1 nugalėjo Austrijos futbolininkus.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Wesley Sneijderis (28 min.), Klaasas-Janas Huntelaaras (48 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Dirkas Kuytas (70 min.). Austrams rezultatą švelnino Marko Arnautovičius (84 min. 11 m b.).

Pergalę Antalijoje (Turkija) iškovojo kaimyninės Latvijos nacionalinė ekipa, 2:1 nugalėjusi Bolivijos komandą. Visi trys įvarčiai buvo įmušti nuo 11 metrų atžymos: latvių gretose pasižymėjo Maris Verpakovskis (42 min.) ir Aleksandras Cauna (51 min.), o Bolivijos – Juanas Carlosas Arce (55 min.).

Netikėtą pergalę namuose iškovojo Liuksemburgo vienuolikė, kuri 2:1 nugalėjo praėjusio pasaulio čempionato dalyvę Slovakiją. Abu įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Danielis Da Mota (62 ir 82 min.), o svečių gretose pasižymėjo Erikas Jendrišekas (56 min.).