Du įvarčius pirmame kėlinyje nugalėtojams vienas po kito pelnė Gonzalo Higuainas (24 min.) ir Angelis di Maria (26 min.). Antrame kėlinyje į savo vartus įsimušė nigerietis Eldersonas Echiejile (65 min.).

Nigerijos komandos gretose tikslų smūgį į varžovų vartus atliko Chinedu Obasi (46 min.).

Artimiausias draugiškas rungtynes Argentinos futbolininkai dukart žais su Brazilijos rinktine – rugsėjo 15 ir 29 dienomis.

Argentinos rinktinės sudėtis: Sergio Romeno, Nicolas Burdisso, Martin Demichelis, Pablo Zabaleta, Nicolas Otamendi, Marcos Rojo (68 min. Jonas Gutierrez), Javier Mascherano, Jose Sosa, Angel Di Maria (76 min. Ever Banega), Lionel Messi, Gonzalo Higuain (77 min. Sergio Aguero).

Nigerijos rinktinės sudėtis: Bamidele Aiyenugba, Taye Taiwo, Joseph Yobo, Elderson Uchiejile, Chibuzor Okonkwo, Efetobore Ambrose, John Obi Mikel (68 min. Emmanuel Emenike), Joel Obi (46 min. Ahmed Musa), Victor Anichebe, Ikechukwu Uche, Victor Obinna.

Kitose draugiškose rungtynėse čekai Prahoje 4:0 sutriuškino Ukrainos rinktinę, o Lenkijos ekipa Gdanske vos neiškovojo pergalės prieš vokiečius.

10-čia žaisdami lenkai 90-ą minutę išsiveržė į priekį 2:1, tačiau natūralizuoto brazilo Cacau įvartis ketvirtąją pridėto laiko minutę išplėšė lygiąsias Vokietijai.