Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1, 0:0). WBA futbolininkai pirmavo po Jay Rodriguezo smūgio 10-ą min., bet Lesterio ekipos legionierius iš Alžyro Riyadas Mahrezas išlygino skirtumą 24-ą min.

Pratęsimas nebuvo žaidžiamas, o nugalėtojai paaiškėjo po 11 metrų baudinių serijos. Baudiniai, išskyrus pirmą ir paskutinį, buvo atliekami po du smūgius iš eilės vienai komandai (ABBA sistema). Sėkmė čia lydėjo „Leicester“ klubą 7:6.

19-mečio Samo Fieldo smūgį atrėmė vartininkas Benas Hameris.

Futbolas: "West Bromwich Albion – "Leicester"

Kitame pusfinalio mače „Liverpool“ 2:0 įveikė Londono „Crystal Palace“. Po įvartį nugalėtojams atitinkamai 61-ą ir 79-ą minutėmis įmušė Dominicas Solanke ir Divockas Origi.

„West Bromwich Albion“ 1 - 2 „Leicester“

10' Jay Rodriguez [1 - 0]
24' Riyad Mahrez [1 - 1]

Baudiniai: 6 - 7

„Liverpool“ 2 - 0 „Crystal Palace“

61' Dominic Solanke [1 - 0]
79' Divock Origi [2 - 0]

Pusfinalių nugalėtojai tarpusavyje jėgas išmėgins turnyro finale, o pralaimėjusios komandos kovos dėl trečios vietos.