Amerikiečiai, kurie 39-ą min. pirmavo po Clinto Dempsy įvarčio, su 4 taškais turnyro lentelėje užima tik ketvirtą vietą ir rizikuoja nepatekti į pasaulio čempionato finalo etapą Rusijoje. Panama, kurios sudėtyje rezultatą 43-ią min. išlygino Gabrielis Gomezas, rikiuojasi trečia (5 tšk.).

Grupės lyderė liko Meksika, svečiuose įveikusi Trinidadą ir Tobagą 1:0 (0:0). Pergalingą įvartį 58-ą min. po kampinio reto grožio smūgiu galva pasiekė Diego Reyesas iš Barselonos klubo „Espanyol“ (Ispanija). Meksikiečių sąskaitoje po ketverių rungtynių 10 taškų.

Antroje vietoje esanti Kosta Rika išvykoje sužaidė taikiai 1:1 (0:1) su Hondūru. Hondūriečiai pirmavo po Anthony Lazano smūgio 36-ą min., bet Kendallas Watsonas 36-ą min. išlygino rezultatą. Kostariekiečiai turi 7 taškus. Hondūras yra penktas (4 tšk.) ir persekioja amerikiečius.

Panama 1 - 1 JAV

39' Clint Dempsey [0 - 1]
43' Gabriel Gomez [1 - 1]

Hondūras 1 - 1 Kosta Rika

36' Anthony Lozano [1 - 0]
69' Kendall Jamaal Waston Manley [1 - 1]

Trinidadas ir Tobagas 0 - 1 Meksika

58' Diego Reyes [0 - 1]

6.Trinidadas ir Tobagas41032:63

Į 2018 metų pasaulio čempionato finalo etapą Rusijoje iš CONCACAF zonos tiesiogiai pateks trys geriausios komandos, o ketvirtą vietą užėmusi rinktinė žais atkrintamas rungtynes su Azijos atrankos atstovu.

Azijoje ryškėja šeši pretendentai

Azijos zonos atrankos ketvirto etapo septinto turo turo rungtynėse didelių staigmenų neužfiksuota. Visus mačus laimėjo tik aikščių šeimininkai. Turnyre aiškėja šeši lyderiai, kurie, matomai, ir dalinsis kelialapius į Rusiją. Tai Iranas, Pietų Korėja ir Uzbekistanas (A grupė) bei Japonija, Saudo Arabija ir Australija (B grupė).

Azijos atrankos zonos rezultatai:

Australija 2 - 0 Jungtiniai Arabų Emyratai

7' Jackson Irvine [1 - 0]
78' Mathew Leckie [2 - 0]

Japonija 4 - 0 Tailandas

8' Shinji Kagawa [1 - 0]
19' Shinji Okazaki [2 - 0]
57' Yuya Kubo [3 - 0]
83' Maya Yoshida [4 - 0]

Pietų Korėja 1 - 0 Sirija

4' Jeong-Ho Hong [1 - 0]

Iranas 1 - 0 Kinija

46' Mehdi Taremi [1 - 0]

Uzbekistanas 1 - 0 Kataras

65' Odil Achmedov [1 - 0]

Saudo Arabija 1 - 0 Irakas

53' Yehya Al Shehri [1 - 0]