Mačą aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau tvarkingai gynęsi Jose Mourinho auklėtiniai 32 min. pirmieji išsiveržė į priekį: įvartį tiksliu smūgiu kaire koja į tolimą vartų kampą pelnė Branislavas Ivanovičius – 1:0. Kėlinio pabaigoje „Chelsea“ turėjo puikią progą padvigubinti savo persvarą, bet po Samuelis Eto'o šūvio kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Iškart po pertraukos, 52 min., varžovų vartų vos neišgriovė Nemanja Matičius, kuris paleido galingą tolimą bombą į pačią „Manchester City“ klubo skersinio ir virpsto sandūrą. 67 min. panašus likimas ištiko ir Gary Cahillą, kurio galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

73 min. už galvos griebtis galėjo jau Davidas Silva – po jo baudos smūgio fantastiškai sužaidė vartininkas Petras Čechas. Nors „Man City“ vyrai ir toliau neatlyžo bei kėlė vieną kampinį po kito, „Chelsea“ atsilaikė ir iškovojo itin svarbius 3 taškus.

Po šios pergalės „Chelsea“ su 53 taškais pasivijo antroje vietoje esantį „Man City“, o lyderiu liko Londono „Arsenal“ klubas (55 tšk.).

Rungtynės:

„Manchester City“ 0 – 1 Londono „Chelsea“
32' [0 – 1] Branislav Ivanovič