Aristokratai jau pirmame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną, kai atsiliko 0:3 po dviejų valo Samo Vokeso (24-ą ir 43-ią min.) ir vieno airio Stepheno Wardo taiklų smūgių. Tiesa, varžovams padėjo ir tai, kad jau 14-ą min. iš aikštės buvo išvytas Gary Cahillas.

Antrame kėlinyje „Chelsea“ siekė kuo greičiai pakeisti įvykių eigą sau palankia linkme. 69-ą min. ispanas Alvaro Morata sušvelnino skirtumą (1:3), bet netrukus (81-ą min.) raudoną kortelę prieš save išvydo Cescas Fabregasas.

„Mėlynieji“, net ir devyniese surengė svečių vartų šturmą ir 88-ą min. brazilas Davidas Luizas sumažino atsilikimą iki minimumo (2:3). „Chelsea“ futbolininkai per likusį laiką turėjo net kelias progas išlyginti rezultatą, bet sėkmė nuo jų nusisuko. Tiesa, „Burnley“ taip pat sykį sukirto kamuolį į virpstą.

„Chelsea“ pirmi Anglijos futbolo istorijoje čempionai, kurie pirmame naujo sezono mače praleido net 3 įvarčius.

Kitose rungtynėse Liverpulio klubas „Everton“ savo aikštėje 1:0 (1:0) laimėjo prieš „Stoke City“, o vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė legendinis Wayne'as Rooney (45+1 min.).

„Chelsea“ 2 - 3 „Burnley“

24' Sam Vokes [0 - 1]
39' Stephen Ward [0 - 2]
43' Sam Vokes [0 - 3]
69' Alvaro Morata [1 - 3]
88' David Luiz [2 - 3]

14' Gary Cahill („Chelsea“) – raudona kortelė
81' Cesc Fabregas („Chelsea“) – raudona kortelė

„Crystal Palace“ 0 - 3 „Huddersfield“

23' Joel Ward [0 - 1] („Crystal Palace“, į savo vartus)
26' Steve Mounie [0 - 2]
78' Steve Mounie [0 - 3]

„Everton“ 1 - 0 „Stoke City“

45+1 Wayne Rooney [1 - 0]

„Southampton“ 0 - 0 „Swansea“

„West Brom“ 1 - 0 „Bournemouth“

31' Ahmed Hegazy [1 - 0]

„Brighton“ 0 - 2 „Manchester City“

70' Sergio Aguero [0 - 1]
75' Lewis Dunk [0 - 2] („Brighton“, į savo vartus)

Sekmadienį Anglijoje vyks dar du pirmo turo mačai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)