Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Paryžiečiai pirmi pelnė įvartį, kai 36-ą minutę pasižymėjo Marquinhosas. „Roma“ rezultatą išlygino 60-ą minutę po Sadiqo Umaro smūgio.

11 metrų baudinių serijoje „Paris St. Germain“ klubas realizavo visus savo smūgius, o komandos „Roma“ gretose suklydo Gersonas – 5:3.

Rezultatas:

PSG 2 – 1 „Roma“, – po 11 metrų baudinių

36' Marquinhos [1 - 0]
60' Sadiq Umar [1 - 1]

Baudiniai: 5 - 3

Turnyras vyks Kinijoje, Singapūre ir Jungtinėse Valstijose ir truks iki liepos 30-os dienos.

Pirmose dvejuose turnyro rungtynėse antradienį Guangžou Vokietijos Dortmundo komanda „Borussia“ iš Vokietijos 3:1 (2:1) įveikė italų klubą „AC Milan“, o Šanchajuje trečiadienį Vokietijos čempionas Miuncheno klubas „Bayern“ pralaimėjo Anglijos „Premier“ lygoje penktą vietą užėmusiai Londono komanda „Arsenal“ 1:2 po 11 metrų baudinių.

Kinijoje ir Singapūre taip pat žais Milano „Inter“ (Italija), „Lyon“ (Prancūzija) ir Londono „Chelsea“ (Anglija), o JAV rungtyniaus Turino „Juventus“ (Italija), „Barcelona“, Madrido „Real“ (abu – Ispanija), „Manchester City“, „Manchester United“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ (visi – Anglija).

Draugiškose rungtynėse už Atlanto – „Swansea“ pergalė ir „Porto“ lygiosios

Praėjusią naktį Lietuvos laiku už Atlanto įvyko dar dvejos draugiškos rungtynės. JAV mieste Ričmonde Anglijos „Premier“ lygos klubas „Swansea“ iš Velso 2:1 (1:0) įveikė amerikiečių ekipą „Richmond Kickers“.

Kitame mače portugalų komanda „Porto“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:0) su Meksikos „Guadalajara Chivas“ futbolininkais. Portugalai pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo.

„Richmond Kickers“ (JAV) 1 – 2 „Swansea“ (Velsas)

40' Oliver McBurnie [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
69' Franck Tayou [1 - 1]
80' Tammy Abraham [1 - 2]

„Guadalajara Chivas“ (Meksika) 2 – 2 „Porto“ (Portugalija)

2' Vincent Aboubakar [0 - 1]
38' Otavio [0 - 2]
57' Jose Macias [1 - 2]
84' Carlos Fierro [2 - 2]