Stiprus Sergio Vidalio tolimas smūgis 7-ą minutę į „Arsenal“ vartus suvirpino Vokietijos čempionų sirgalių širdis, tačiau vartininkas sugebėjo kamuolį atremti.

Arjenas Robbenas tapo pirmuoju dvikovos didvyriu – jis atidarė „Bayern“ įvarčių sąskaitą. Savo unikalia kaire koja olandas 11-ą minutę firminiu prasiveržimu kairėn pasiuntė kamuolį į vidinį vartų kampą ir išvedė Miuncheno ekipą į priekį 1:0.

Dėl pavojingo Roberto Lewandowskio žaidimo koja baudos aikštelėje teisėjas iš Serbijos Miloradas Mažičius 30-ą minutę nedvejodamas skyrė 11 m baudinį. Alexis Sanchezas mėgino jį realizuoti, tačiau geriausias planetos vartininkas Manuelis Neueris smūgį atrėmė.

Tačiau čia A. Sanchezui pasitaikė antras šansas – suvaldęs nuo vokiečio rankų atšokusį kamuolį ir nepaisydamas trijų jį apgulusių „Bayern“ žaidėjų, čilietis pelnė įvartį. Rezultatas tapo lygus – 1:1.

Alexis Sanchezas

Teisėjas vėl nebuvo palankus aikštės šeimininkams, kai kamuolį baudos aikštelėje ranka lietė „Arsenal“ žaidėjas – veiksmas buvo palaikytas netyčiniu ir 11 m baudinio į Londono ekipos vartus arbitras neskyrė.

Antrojo kėlinio pradžia tapo tikru košmaru Arsene'o Wengero auklėtiniams. „Bayern“ futbolininkai per 3 minutes pelnė du įvarčius ir susikrovė solidų pranašumą. 53-ą minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, galva pelnęs įvartį, o 56-ąją, po to paties lenko fantastiško perdavimo atsisukus nugara į vartus, sirgalius tribūnose į orą pašokdino Thiago Alcantara.

Thiago Alcantara

60-ą minutę aikštės šeimininkai vos nepelnė įvarčio pasinaudodami „Arsenal“ vartininko klaida – vartai liko visiškai tušti, tačiau visa, ką jiems pavyko laimėti šioje situacijoje, tai pataikyti į vartų skersinį. Čia teisėjas vėl nefiksavo „Arsenal“ futbolininko žaidimo ranka.

Nutrukus Miuncheno arena vėl gaudė – 63-ą minutę Thiago Alcantara triumfuodamas kėlė į viršų rankas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į varžovų gynėjo koją ir suklaidinęs vartininką rado sau vietą vartų tinkle. Rezultatas tapo triuškinamas – 4:1 „Bayern“ naudai.

88-ą minutę į aikštę po keitimo išėjęs Thomas Mulleris gavo ir savo progą, kurią išnaudojo 100 proc. Po Londono ekipos gynėjų klaidos puolėjas nesunkiai pergudravo visiškai pakrikusią varžovų gynybą ir padėjo tašką šiose rungtynėse. „Bayern“ triumfavo 5:1.

Atsakomosios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės vyks Londone kovo 7 dieną.

Rungtynės:

Miuncheno „Bayern“ 5 – 1 Londono „Arsenal“
11' [1 – 0] Arjenas Robbenas
30' [1 – 1] Alexis Sanchezas
53' [2 – 1] Robertas Lewandowskis
56' [3 – 1] Thiago Alcantara
63' [4 – 1] Thiago Alcantara
88' [5 – 1] Thomas Mulleris

Vos prasidėjus rungtynėms Karimas Benzema turėjo unikalią galimybę prisidėti prie greičiausiai įvartį pelniusių futbolininkų, tačiau ranka kamuolį laiku spėjo numušti varžovų vartininkas.

Po kelių akimirkų situacija apvirto aukštyn kojom – „Napoli“ sukūrė puikią kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Lorenzo Insigne 8-ą minutę pasiuntė aikštės šeimininkus į nokdauną.

Lorenzo Insigne

Po svečių komandos kapitono Mareko Hamšiko perdavimo L. Insigne pastebėjo, kad „Real“ vartininkas Keyloras Navas pernelyg nutolęs nuo sau įprastos pozicijos ir be didesnių pastangų taikliai įspyrė kamuolį į vartų tinklą.

Užgauta UEFA Čempionų lygos nugalėtojų savimeilė neleido ilgai pakęsti tokio rezultato namie – 19-ą minutę rezultatą išlygino K. Benzema. Puolėjas po Dani Carvajalo perdavimo galva iš arti įmušė įvartį – 1:1.

Antrąjį kėlinį Madrido ekipa pradėjo itin pakiliai – po gražaus Cristiano Ronaldo perdavimo Toni Kroosas iš toli tiesiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 2:1, o po 5 minučių skirtumą padidino Casemiro – 3:1.

„Real“ futbolininkai sukūrė dar keletą tikrai pavojingų atakų, tačiau rezultatas švieslentėje daugiau nepasikeitė. Atsakomosios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės Italijoje vyks kovos 7 dieną.

Rungtynės:

Madrido „Real“ 3 – 1 „Napoli“
8' [0 – 1] Lorenzo Insigne
19' [1 – 1] Karimas Benzema
49' [2 – 1] Toni Kroosas
54' [3 – 1] Casemiro

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (62)