Trečiadienį svečiuose Klyvlendo krepšininkai 99:97 (21:27, 33:28, 20:22, 25:20) nugalėjo Niujorko "Knicks" komandą, iniciatyvą perėmę iki rungtynių pabaigos likus žaisti puspenktos minutės.

Per 24 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas nugalėtojams pelnė 7 taškus, pataikęs 2 dvitaškius iš 7 ir 3 baudų metimus iš 6. Po krepšiais Lietuvos krepšininkas atkovojo 3 kamuolius, surinko 5 asmenines pražangas.

17 taškų Klyvlendo ekipai, kuri taip sėkmingai (4 pergalės iš eilės - BNS) NBA sezoną paskutinį kartą pradėjo 1988-1989 metais, pelnė Bimbo Colesas (Bimbo Koulzas), po 16 - Andre Milleris (Andrė Mileris) ir Mattas Harpringas (Metas Harpingas). 13 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Lamondas Murray (Lamondas Miurėjus), 12 - Wesley Personas (Veslis Personas), 9 - Chrisas Gatlingas (Krisas Gatlingas).

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Allanas Houstonas (Alanas Hiūstonas), pelnęs 25 taškus. Tačiau jis nepataikė keturių iš eilės metimų rungtynių pabaigoje, o per ketvirtą kėlinį tepelnė 2 taškus.

23 taškus į "Cavaliers" krepšį įmetė Glenas Rice'as (Glenas Raisas), 17 - Larry Johnsonas (Laris Džonsonas), 9 - Marcusas Camby (Markusas Kembis).

Absoliučioje NBA įskaitoje Klyvlendo "Cavaliers" klubas užima trečiąją vietą.

Absoliučiais NBA lyderiais tapo Filadelfijos "76ers" ir Jutos "Jazz" klubai, trečiadienį iškovoję penktąsias pergales iš eilės. Trečiąjį pralaimėjimą šeštosiose sezono rungtynėse trečiadienį patyrė lygos čempionai - Los Andželo "Lakers" krepšininkai.

"76ers" - "Pistons"        103:94
"Clippers" - "Jazz"         87:93
"Spurs" - "Lakers"          91:81
"Pacers" - "Bucks"         108:97
"Wizards" - "Nets"          86:102
"Heat" - "SuperSonics"      87:81
"Magic" - "Hornets"         90:96
"Mavericks" - "Grizzlies"   74:101