Kanados komanda išvykoje 6:0 (3:0, 3:0, 0:0) sutriuškino Atlantos "Thrashers" ledo ritulininkus, o lietuvis šiose rungtynėse pelnė vieną įvartį (devintąjį šį sezoną) ir kartą rezultatyviai perdavė ritulį partneriui.

Antrojo kėlinio pradžioje po tikslaus D. Zubraus perdavimo (trečio šį sezoną) rusas Andrejus Markovas įmušė įvartį į aikštelės šeimininkų varžovų vartus. Kėlinio pabaigoje po vienintelio taiklaus D. Zubraus smūgio rezultatas buvo 5:0.

Likusius įvarčius svečiams, kurie ir toliau lieka Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio ir absoliutūs lygos autsaideriai (14 tšk.), pelnė Craigas Darby (Kreigas Darbis), Ericas Landry (Erikas Lendris), Juha Lindas ir Patrice'as Brisebois (Patrisas Brisbua).

"Canadiens" vartininkas M athieu'as Garonas (Metjus Geronas) ketvirtadienio mače atrėmė 25 aikštelės šeimininkų smūgius ir pirmą kartą šį sezoną į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Likusiose ketvirtadienio NHL rungtynėse sėkmė taip pat lydėjo svečius: Edmontono "Oilers" Otavoje 5:3 nugalėjo "Senators" ekipą, o Niū Džersio "Devils" Los Andžele 6:1 įveikė "Kings" ledo ritulininkus.