„Villarreal“ futbolininkai pirmieji pelnė įvartį - 30 min. pasižymėjo Denisas Čeryševas. 45 min. rezultatą išlygino Neymaras.

52 min. svečiai dar kartą išsiveržė į priekį, kai kamuolį į „barsos“ vartus pasiuntė Luciano Dario Vietto. Bet jau po poros minučių Rafinha rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį 56 min. pelnė „Barcelona“ klubo lyderis Lionelis Messi.

„Barcelona“ ir „Villarreal“ klubai kovos ir Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalyje.

„Barcelona“ 3-2 „Villarreal“

30' [0-1] Denis Cheryshev
45' [1-1] Neymar
52' [1-2] Luciano Dario Vietto
54' [2-2] Rafinha
56' [3-2] Lionel Messi

„Levante“ 0-2 „Athletic Bilbao“

49' [0-1] Aritz Aduriz
90' [0-2] Aritz Aduriz

„Almeria“ 1-0 „Getafe“

44' [1-0] Edgar Antonio Mendez
63' Sergio Escudero („Getafe“) parodyta raudona kortelė
83' Tommer Hemed („Almeria“) parodyta raudona kortelė

„Sevilla“ 3-2 „Espanyol“

16' [0-1] Cristian Stuani (iš 11 m baudinio)
27' [1-1] Diogo Figueiras
36' [2-1] Vitolo
41' Francisco Casilla („Espanyol“) parodyta raudona kortelė
78' [2-2] Victor Sanchez Mata
89' [3-2] Iago Aspas

Prancūzijoje baigėsi 23-io turo kovos

Prancūzijos futbolo pirmenybėse sekmadienį sužaisti trys paskutiniai 23-io turo susitikimai. Turo kovas užbaigė „Monaco“ ir „Lyon“ komandų dvikova. Prancūzijos čempionate pirmaujančiai „Lyon“ ekipai pergalės iškovoti nepavyko - mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Monaco“ 0-0 „Lyon“

„Caen“ 1-0 „Saint Etienne“

41' [1-0] Julien Feret

„Bordeaux“ 1-1 „Guingamp“

28' [0-1] Claudio Beauvue
56' [1-1] Maxime Poundje
79' Jaroslav Plasil („Bordeaux“) parodyta raudona kortelė