Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį 82-ą minutę nuo 11 metrų žymos pelnė puolėjas Mario Balotelli.

„Napoli“ ekipa svečiuose lygiosiomis 2:2 (0:1) sužaidė su „Bologna“ futbolininkais.

Pirmame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis, kurio autorius šeimininkų žaidėjas Rolando Bianchi.

Antrame kėlinyje iš 11 metrų baudinio rezultatą išlygino Gonzalo Higuainas, o po 17-os minučių „Napoli“ į priekį išvedė Jose Maria Callejonas.

Nors 84-ą minutę aikštėje liko tik 10-imt šeimininkų, jie sugebėjo rungtynių pabaigoje pelnyti įvartį ir atimti du taškus iš „Napoli“ futbolininkų.

Kitame mače „Fiorentina“ klubas svečiuose 3:0 (3:0) įveikė turnyro autsaiderę „Catania“ komandą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Alessandro Matri, vieną tikslų smūgį pridėjo Matiasas Fernandezas.

Tuo tarpu Romos „Lazio“ futbolininkai svečiuose išvargo sunkią pergalę rezultatu 3:2 prieš „Udinese“ klubą.

Jau 8-ą mačo minutę šeimininkus į priekį išvedė sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Antonio Di Natale.

Tuo „Lazio“ futbolininkų bėdos nesibaigė - 54-ą minutę jų aikštėje liko tik dešimt. Tačiau jiems pavyko išlyginti rezultatą jau po 9-ių minučių.

Nors „Udinese“ ekipai ir pavyko susigrąžinti persvarą, tačiau sėkmė lydėjo sostinės klubo žaidėjus: šeimininkai vieną įvartį įsimušė sau, o pergalę atnešė tikslus Hernaneso smūgis 90-ą susitikimo minutę.

Kitame susitikime „Inter“ komanda svečiuose 0:1 (0:0) svečiuose suklupo prieš „Geno“ futbolininkus. Pergalingo įvarčio autoriumi 83-ią minutę tapo Luca Antonelli.

„Udinese“ 2 - 3 „Lazio“
8' [1 - 0] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)
54' Ogenyi Onazi („Lazio“) gavo raudoną kortelę
63' [1 - 1] Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)
68' [2 - 1] Emmanuel Agyemang-Badu
82' [2 - 2] Andrea Lazzari
90' [2 - 3] Hernanes

„Genoa“ 1 - 0 „Inter“
83' [1 - 0] Luca Antonelli

„Bologna“ 2 - 2 „Napoli“
37' [1 - 0] Rolando Bianchi
63' [1 - 1] Gonzalo Higuain (iš 11 metrų baudinio)
80' [1 - 2] Jose Maria Callejon
84' Panagiotis Kone („Bologna“) gavo raudoną kortelę
90' [2 - 2] Rolando Bianchi

„Catania“ 0 - 3 „Fiorentina“
25' [0 - 1] Matias Fernandez
28' [0 - 2] Alessandro Matri
41' [0 - 3] Alessandro Matri

„Atalanta“ 1 - 0 „Cagliari“
68' [1 - 0] Giacomo Bonaventura
90' Victor Ibarbo („Cagliari“) gavo raudoną kortelę

„Sassuolo“ 0 - 2 „Torino“
25' [0 - 1] Ciro Immobile
49' [0 - 2] Matteo Brighi

„Chievo“ 1 - 2 „Parma“
15' [1 - 0] Alberto Paloschi
25' Amauri („Parma“) nerealizavo 11 metrų baudinio
28' [1 - 1] Antonio Cassano
90' [1 - 2] Alessandro Lucarelli

„Milan“ 1 - 0 „Verona“
82' [1 - 0] Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)

1 Juventus 20 18 1 1 50 - 14 36 55
2 Roma 20 14 5 1 42 - 10 32 47
3 Napoli 20 13 4 3 43 - 22 21 43
4 Fiorentina 20 12 4 4 37 - 20 17 40
5 Inter 20 8 8 4 38 - 24 14 32
6 Verona 20 10 2 8 34 - 31 3 32
7 Torino 20 7 8 5 33 - 27 6 29
8 Parma 20 7 8 5 31 - 27 4 29