Burtai ištraukti: UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – Madrido derbis

(67)
Penktadienį Šveicarijos mieste Nione ištraukus burtus paaiškėjo 2016-2017 m. UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo poros. Dėl kelialapio į finalą susirems abi praėjusio sezono lemiamo mačo dalyvės – Madrido „Real“ ir „Atletico“ komandos.
Cristiano Ronaldo ir Saulis Nunezas
© AFP / Scanpix

Ištraukus burtus tapo aišku, kad šių metų finale susitiks dviejų skirtingų šalių komandos. Jei pirmasis pusfinalis bus ispaniškas, antrajame susikaus šiuo metu atitinkamai Prancūzijos ir Italijos čempionatuose pirmaujančios „Monaco“ ir Turino „Juventus“ komandos.

Pirmosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 2 ir 3 dienomis, atsakomosios – gegužės 9 ir 10 dienomis. Namie pirmąsias rungtynes žais „Real“ ir „Monaco“.

Pusfinalio poros:

Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“

„Monaco“ – Turino „Juventus“

Turnyro finalas bus surengtas birželio 3 d. Velso sostinės Kardifo „Millenium“ stadione. Formaliais aikštės šeimininkais bus ispaniškojo pusfinalio laimėtojai.

Nors ispaniško derbio finale ir nebus, tai bus jau ketvirtos lemiamos turnyro rungtynės iš eilės, kuriame rungtyniaus „La Liga“ čempionato atstovai.

UEFA Čempionų lygos burtai

Praėjusių metų finale „Real“ triumfavo po baudinių serijos, kurią prieš „Atletico“ laimėjo 5:3. Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Abi šios komandos žaidė ir 2014-ųjų finale. Tąsyk taip pat nugalėjo „Real“ komanda, iškovojusi pergalę per pratęsimą 4:1. Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

17-metis A lygos debiutantas J. Marazas: svarbiausia buvo suprasti, kad tai ne vaikų žaidimas (2)

Patekęs į A lygą „Trakų“ klubas kiekvienais metais deleguoja bent po vieną itin jauną futbolininką: 2014-aisiais tai buvo devyniolikmečiai Justinas Januševskis ir Povilas Malinauskas, po metų – devyniolikmetis Donatas Šėgžda, 2016-aisiais – aštuoniolikmetis Oscaras ir šešiolikmetis Matas Gudaitis, o šiemet – septyniolikmetis Justinas Marazas. Pastarasis tapo antru jauniausiu šio sezono futbolininku A lygoje.

Anglijoje ir Vokietijoje – taurės varžybų finalai (3)

Šį šeštadienį paaiškės Anglijos ir Vokietijos futbolo taurių varžybų savininkai. Anglijos futbolo asociacijos („FA Cup“) turnyro finale grumsis Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubai, o Vokietijos „DFB-Pokal“ lemiamoje kovoje susitiks Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“.

„Utenyje“ dirbs naujas trenerio asistentas (3)

Utenos „Utenio“ futbolo klubo trenerių štabą papildė specialistas iš Ispanijos Carlosas Jimenezas Perezas. Jis taps prieš kelias savaites prie klubo prisijungusio Davido Campanos Piquero asistentu. C. J. Perezas komandoje pakeis Tonį Jakimoskį.

Du baudinius atrėmęs E. Zubas su N. Valskiu iškovojo Izraelio futbolo taurę (5)

Lietuvių Nerijaus Valskio ir Emilijaus Zubo atstovaujamas Tel Avivo klubas „Bnei Yehuda“ iškovojo Izraelio taurę. Jis finale baudinių serijoje 4:3 nugalėjo kitą Tel Avivo ekipą „Maccabi“.

Kardifo pilis pasipuošė UEFA Čempionų lygos finalui (1)

Kardifo miestas intensyviai ruošiasi birželio 3 dieną vyksiančiai ypatingai futbolo šventei – UEFA Čempionų lygos finalui. Ta proga transformuojamas Kardifo pilies eksterjeras.