Burtai ištraukti: UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – Madrido derbis

(67)
Penktadienį Šveicarijos mieste Nione ištraukus burtus paaiškėjo 2016-2017 m. UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo poros. Dėl kelialapio į finalą susirems abi praėjusio sezono lemiamo mačo dalyvės – Madrido „Real“ ir „Atletico“ komandos.
Cristiano Ronaldo ir Saulis Nunezas
© AFP / Scanpix

Ištraukus burtus tapo aišku, kad šių metų finale susitiks dviejų skirtingų šalių komandos. Jei pirmasis pusfinalis bus ispaniškas, antrajame susikaus šiuo metu atitinkamai Prancūzijos ir Italijos čempionatuose pirmaujančios „Monaco“ ir Turino „Juventus“ komandos.

Pirmosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 2 ir 3 dienomis, atsakomosios – gegužės 9 ir 10 dienomis. Namie pirmąsias rungtynes žais „Real“ ir „Monaco“.

Pusfinalio poros:

Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“

„Monaco“ – Turino „Juventus“

Turnyro finalas bus surengtas birželio 3 d. Velso sostinės Kardifo „Millenium“ stadione. Formaliais aikštės šeimininkais bus ispaniškojo pusfinalio laimėtojai.

Nors ispaniško derbio finale ir nebus, tai bus jau ketvirtos lemiamos turnyro rungtynės iš eilės, kuriame rungtyniaus „La Liga“ čempionato atstovai.

UEFA Čempionų lygos burtai

Praėjusių metų finale „Real“ triumfavo po baudinių serijos, kurią prieš „Atletico“ laimėjo 5:3. Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Abi šios komandos žaidė ir 2014-ųjų finale. Tąsyk taip pat nugalėjo „Real“ komanda, iškovojusi pergalę per pratęsimą 4:1. Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

„Trakų“ treneris dėkojo žalgiriečiams ir įgėlė LFF stadiono valdytojams (4)

„Trakų“ vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka pastarąją savaitę buvo taip susitelkęs ties IFK „Norrkoping“ ekipos žaidimo analize, jog tik po rungtynių iš žurnalistų sužinojo, kas jo auklėtinių laukia trečiame UEFA Europos lygos etape. Negirdėtas rusui buvo ir faktas, kad pastarąjį „Trakai“ pasiekė pirmą kartą klubo istorijoje.

Mačo herojumi tapęs J. Januševskis: prieš baudinius buvo tik vienas klaustukas A. Klimavičius prisiminė palankią statistiką

Garsios trijų dešimčių švedų klubo sirgalių skanduotės kiek prislopo po dviejų puikių Maksimo Maksimovo smūgių pirmame kėlinyje. Antroje mačo pusėje svečiai iš Norčiopingo miesto turėjo keletą šansų išplėšti pratęsimą. Atrodė, kelios minutės, ir tų dviejų įvarčių pakaks, kad Europos lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse pergalę per pagrindinį rungtynių laiką iškovotų ir kelialapį į kitą etapą pelnytų „Trakai“.

Nesulaikomo ruso įvarčiai ir sėkmė baudinių serijoje išgelbėjo „Trakus“ Europos lygoje (69)

Maksimas Maksimovas kol kas yra ryškiausias žaidėjas ne tik „Trakų“ gretose, bet ir visoje UEFA Europos lygos atrankoje. Tačiau dviejų puolėjo iš Rusijos gražuolių įvarčių ketvirtadienio vakarą Vilniaus LFF stadione Lietuvos vicečempionams buvo maža: kelią į dar neregėtas aukštumas jiems nugrindė 11 m baudinių serijoje nusišypsojusi Fortūna.

Dviems lietuviams Europos lygos turnyras tęsis, dviems jau baigėsi

UEFA Europos futbolo lygos antrojo atrankos varžybų etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) klubas, kuriam atstovauja Nerijus Valskis ir Emilijus Zubas, namuose 2:0 (0:0) nugalėjo Trenčyno „Trenčin“ (Slovakija) ekipą ir pateko į kitą etapą.

„Sūduva“ pralaimėjo latviams, bet pateko į trečią UEFA Europos lygos atrankos etapą (36)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai prasibrovė į UEFA Europos lygos atrankos varžybų trečiąjį etapą. Nors atsakomąsias rungtynes namuose suvalkiečiai ketvirtadienio vakarą 0:1 (0:0) pralaimėjo Liepojos „Liepaja“ ekipai, kelią tolyn jiems atvėrė prieš savaitę išvykoje iškovota pergalė 2:0.