Miuncheno futbolininkai namuose 3:0 patiesė Lėverkuzeno „Bayer“ komandą ir įsirašė trečią pergalę iš eilės.

26 min. šeimininkus į priekį išvedė Thomasas Muelleris. 60 min. jis padvigubino rezultatą realizavęs 11 m baudinį. 71 min. dar kartą nuo 11 m žymos kamuolį į svečių vartus pasiuntė Arjenas Robbenas.

„Bayern Munich“ 3-0 „Bayer Leverkusen“

26' [1-0] Thomas Mueller
60' [2-0] Thomas Mueller (iš 11 m baudinio)
71' [3-0] Arjen Robben (iš 11 m baudinio)

„FC Cologne“ 2-1 „Hamburger SV“

47' [0-1] Lewis Holtby
76' [1-1] Philipp Hosiner
79' Emir Spahic („Hamburger SV“) pašalintas iš aikštės
81' [2-1] Anthony Modeste (iš 11 m baudinio)

„Augsburg“ 0-1 „Ingolstadt“

63' [0-1] Matthew Leckie

„Darmstadt“ 0-0 „Hoffenheim“

„Mainz 05“ 3-0 „Hannover 96“

15' [1-0] Yoshinori Muto
29' [2-0] Yoshinori Muto
47' [3-0] Yunus Malli

„VfB Stuttgart“ 1-4 „Eintracht Frankfurt“

11' [0-1] Adam Hlousek (į savus vartus)
30' [1-1] Daniel Didavi
42' [1-2] Luc Castaignos
67' Przemyslaw Tyton („VfB Stuttgart“) pašalintas iš aikštės
69' [1-3] Haris Seferovic (iš 11 m baudinio)
87' [1-4] Luc Castaignos

N. Fekiro hat-trickas atvedė „Lyon“ į pergalę svečiuose

Šeštadienį tęsėsi ketvirtojo Prancūzijos futbolo čempionato turo kovos, o iš viso buvo sužaistos šešerios rungtynės. Pirmajame mače praėjusio sezono vicečempionas „Lyon“ išvykoje žaidė prieš „Caen“ komandą.

Svečiai, nepaisant to, kad rungtyniavo be lyderio Alexandre'o Lacazette'o, savo sąlygas diktavo nuo pat pirmųjų minučių ir po Corentino Tolisso perdavimo Nabilis Fekiras į priekį juos išvedė jau po 19 minučių. Baigiantis pirmajam kėliniui Tolisso jam įspūdingai perdavė kamuolį dar kartą ir Fekiras „Lyon“ persvarą padvigubino.

Sužaidus beveik valandą saugas įtvirtino savo hat-tricką, o mačo pabaigoje dar atliko tikslų perdavimą puolėjui Claudio Beauvue, kuris pasiuntė kamuolį tiesiai į viršutinį tolimąjį vartų kampą.

Kiek vėliau pajėgus „Lille“ klubas namuose minimaliu rezultatu palaužė naujoką „GFC Ajaccio“. Šeimininkų pergalę užtikrino Sofiane'o Boufalio įvartis.

Rezultatyviausios rungtynės sužaistos Reimso mieste, kur vietos komanda 4:1 sutriuškino „Lorient“ futbolininkus.

„Caen“ 0–4 „Lyon“

19' [0-1] Nabil Fekir
44' [0-2] Nabil Fekir
58' [0-3] Nabil Fekir
74' Damien Da Silva („Caen“) pašalintas iš aikštės
87' [0-4] Claudio Beauvue

„Angers“ 1–1 „Nice“

24' [1-0] Thomas Mangani
56' [1-1] Valere Germain

„Lille“ 1–0 „GFC Ajaccio“

23' [1-0] Sofiane Boufal

„Reims“ 4–1 „Lorient“

23' [1-0] Gaetan Charbonnier
48' [1-1] Denis Bouanga
54' [2-1] Nicolas De Preville
66' [3-1] Grejohn Kyei
85' [4-1] Atila Turan

„Rennes“ 3–1„Toulouse“

5' [0-1] Martin Braithwaite
17' [1-1] Steeve Yago (į savus vartus)
68' Sylvain Armand („Rennes“) nerealizavo 11 m baudinio
68' [2-1] Sylvain Armand
90' [3-1] Giovanni Sio

„Troyes“ 0–0 „Montpellier“