Vienas didžiausių pasaulio jaunųjų talentų brazilas Neymaras įrodė, kodėl dėl jo varžosi geriausi Europos klubai.

Neymaras 12-ą minutę pats realizavo 11 metrų baudinį ir vėliau atliko du puikius rezultatyvius perdavimus, po kurių 26-ą minutę pasižymėjo Thiago Silva ir 52-ą minutę - Marcelo. Ketvirtą rungtynių įvartį jų pabaigoje - 87-ą minutę - įmušė Alexandre'as Pato.

Pirmo kėlinio pabaigoje - 45-ą minutę - santykį 1:2 buvo sušvelninęs JAV rinktinės futbolininkas Herculezas Gomezas.

„Sveikinu Brazilijos rinktinę su pergale. Mes turime padaryti išvadas po nesėkmės. Esame per daug atlaidūs, privalome žaisti „kietesnį“ futbolą. Gal mes nenorime sužeisti varžovų, bet anksčiau ar vėliau turėsime kovoti „kietai“. Reikia stengtis nuolat persekioti varžovams aikštėje, priversti juos nervintis, priversti teisėjus gerbti ir mus, ne tik brazilus. Juk visi matė, kad buvo 11 metrų baudinys į brazilų vartus antrame kėlinyje, kai brazilai pargriovė Herculezą Gomezą“, - po rungtynių „Reuters“ sakė JAV rinktinės treneris Jurgenas Klinsmannas.

Rezultatas:

JAV 1 - 4 Brazilija

12' Neymar [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
26' Thiago Silva [0 - 2]
45' Herculez Gomez [1 - 2]
52' Marcelo [1 - 3]
87' Alexandre Pato [1 - 4]

Brazilijos sudėtis: Rafaelis, Danilo, Thiago Silva (k), Juanas, Marcelo (89' Alexas Sandro), Sandro, Romulo, Oscaras, Hulkas (82' Casimiro), Leandro Damiao (64' Alexandre'as Pato), Neymaras (84' Lucas).

Atsarginiai: Jeffersonas, Neto, Rafaelis, Bruno Uvini, Wellingtonas, Nemas ir Giuliano.

Treneris: Mano Menezes.

JAV sudėtis: Timas Howardas, Steve'as Cherundolo (73' Michaelas Parkhurstas), Oguchi Onyewu, Carlosas Bocanegra (k), Fabianas Johnsonas (80' Edgaras Castillo), Michaelas Bradley, Jermaine'as Jonesas (80' Kyle'as Beckermanas), Maurice'as Edu (73' Terrence'as Boydas), Landonas Donovanas, Herculezas Gomezas, Jose Torresas (56' Clintas Dempsey).

Atsarginiai: Clarence'as Goodsonas ir Nickas Rimando.

Treneris: Jurgenas Klinsmannas.

Abiejų rinktinių tarpusavio mačų istorijoje brazilai pirmauja jau 16-1. Trečiadienio pergalė brazilams buvo devinta iš eilės po vienintelio pralaimėjo (0:1) amerikiečiams 1998 metais.

FIFA klasifikacijoje Brazilijos rinktinė užima šeštą vietą, o JAV futbolininkai - 29-i.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)