A grupėje Bulgarija namuose 1:0 įveikė Baltarusiją, kitose rungtynėse olandai išvykoje 1:3 palaužė Liuksemburgą.

B grupėje „sausas“ pergales pasiekė Vengrija ir Šveicarija. Vengrai neturėjo vargo su Andora ir svečius sutriuškino svečius 4:0. Šveicarai 2:0 nugalėjo Farerų salų rinktinę.

Paskutinėse grupės rungtynėse Portugalija 4:1 (1:0) įveikė Latvijos nacionalinę komandą. Du įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo, be to, 59 min. nerealizavo 11 m baudinio.

H grupėje Gibraltaras buvo išlyginęs rezultatą Kirpe – 1:1, tačiau aikštės šeimininkai kipriečiai susigrąžino persvarą bei laimėjo 3:1.

Belgija namuose net 8:1 (3:1) sutriuškino estus, kurie visiškai subyrėjo antroje mačo pusėje.

A grupė

Bulgarija – Baltarusija 1:0 (1:0)

10' [1-0] Ivelinas Popovas

Liuksemburgas – Olandija 1:3 (0:1)

36' [0-1] Arjenas Robbenas

44' [1-1] Maxime Chanotas

58' [1-2] Memphis Depay

84' [1-3] Memphis Depay

A grupės turnyro lentelė (vieta, rinktinė, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Vengrija – Andora 4:0 (2:0)

34' [1-0] Zoltanas Gera

43' [2-0] Adamas Langas

73' [3-0] Adamas Gyurcso

88' [4-0] Adam Szalai

Šveicarija - Farerų salos 2:0 (1:0)

27' [1-0] Erenas Derdiyokas

83 [2-0] Stephanas Lichtsteineris

Portugalija – Latvija 4:1 (1:0)

28' [1-0] Cristiano Ronaldo

67' [1-1] Arturs Zjuzins

70' [2-1] Williamas Carvalho

85' [3-1] Cristiano Ronaldo

90' [4-1] Bruno Alvesas

B grupės turnyro lentelė (vieta, rinktinė, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Kipras – Gibraltaras 3:1 (1:0)

29' [1-0] Konstantinos Laifis

51' [1-1] Lee Casciaro

66' [2-1] Pieras Sotiriou

87' [3-1] Valentinos Sielis

Belgija – Estija 8:1 (3:1)

8' [1-0] Thomas Meunieras

16' [2-0] Driesas Mertensas

25' [3-0] Edenas Hazardas

30' [3-1] Henri Anieras

62' [4-1] Yannick Ferreira-Carrasco

64' [5-1] Dries Mertensas

68' [6-1] Dries Mertensas

83' [7-1] Romelu Lukaku

88' [8-1] Romelu Lukaku

Graikija – Bosnija ir Herzegovina 1:1 (1:1)

32' [0-1] Orestis Karnezis (į savo vartus)

80' Kyriakos Papadopoulos – raudona kortelė

81' Edin Džeko - raudona kortelė (antra geltona)

90' [1-1] Giorgos Tzavellas

H grupės turnyro lentelė (vieta, rinktinė, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):