Rungtynės prasidėjo greitu „Bayern“ įvarčiu. 10-ą minutę Sebastianas Rode atliko tikslų perdavimą puolėjui Robertui Lewandowski, kuris tiksliu smūgiu išvedė bavarus į priekį.

Vis dėlto šeimininkai nepalūžo ir 62-ą minutę Benediktas Howedesas išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandoms nepavyko pelnyti daugiau įvarčių ir susitikimas baigėsi taikiai.

„Bayer“ 4 - 2 „Hertha“
24' [0 - 1] Tin Jedvaj (į savus vartus)
50' [1 - 1] Tin Jedvaj
60' [1 - 2] Julian Schieber
62' [2 - 2] Emir Spahič
74' [3 - 2] Julian Brandt
86' [4 - 2] Karim Bellarabi

„Hamburger“ 0 - 3 „Paderborn“
29' [0 - 1] Elias Kachunga
68' [0 - 2] Mario Vrančič
87' [0 - 3] Moritz Stoppelkamp

„Stuttgart“ 0 - 2 „Cologne“
22' [0 - 1] Yuya Osako
33' [0 - 2] Anthony Ujah

„Werder“ 1 - 1 „Hoffenheim“
19' [0 - 1] Roberto Firmino
59' [1 - 1] Alejandro Galvez

„Wolfsburg 2 - 2 „Eintracht“
15' [1 - 0] Naldo
21' [1 - 1] Sebastian Jung (į savus vartus)
79' [2 - 1] Maximilian Arnold
85' [2 - 2] Vaclav Kadlec

„Schalke“ 1 - 1 „Bayern“
10' [0 - 1] Robert Lewandowski
62' [1 - 1] Benedikt Hoewedes

18.Augsburg20022:50

Šeštadienį Prancūzijos stadionuose buvo žaidžiami „Ligue 1“ pirmenybių IV turo susitikimai. Centriniame dienos susitikime „Monaco“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su „Lille“ vienuolike. Po įvartį į varžovų vartus įmušė Nolanas Roux ir Dimitaras Berbatovas.

Minimalias pergales šventė „Rennes“, „Nantes“ ir „Toulouse“ klubai, tuo tarpu „Lorient“ net 4:0 sutriuškino „Guingamp“ futbolininkus.

Net 6 įvarčiai buvo įmušti mače tarp „Lens“ ir „Reims“ klubų. Ten rungtynės pasibaigė rezultatu 4:2.

„Monaco“ 1 - 1 „Lille“
18' [0 - 1] Nolan Roux
61' [1 - 1] Dimitar Berbatov

„Caen“ 0 - 1 „Rennes“
29' Ngolo Kante („Caen“) gavo raudoną kortelę
88' [0 - 1] Ola Toivonen (iš 11 metrų baudinio)

„Lens“ 4 - 2 „Reims“
7' [0 - 1] Aissa Mandi
24' Prince Oniangue („Reims“)
45' [1 - 1] Wylan Cyprien
47' [2 - 1] Pablo Chavarria
61' [3 - 1] Yoann Touzghar (iš 11 metrų baudinio)
80' [3 - 2] Gaetan Courtet
87' [4 - 2] Adamo Coulibaly (iš 11 metrų baudinio)

„Lorient“ 4 - 0 „Guingamp“
58' [1 - 0] Benjamin Jeannot
80' [2 - 0] Valentin Lavigne
83' [3 - 0] Jordan Ayew
90' [4 - 0] Valentin Lavigne

„Nantes“ 1 - 0 „Montpellier“
79' [1 - 0] Serge Gakpe

„Toulouse“ 1 - 0 „Evian“
78' [1 - 0] Adrien Regattin
83' Aldo Angoula („Evian“) gavo raudoną kortelę