Pirmasis mačo įvartis priklausė šeimininkams. Tiesa, jie tokio tikslaus smūgio su mielu noru būtų atsisakę – 21-ą minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Davidas Navarro.

Luiso Enrique auklėtinių pergalę pačioje mačo pabaigoje užbaigė įvartį pelnęs urugvajietis Luisas Suarezas.

Barselonos futbolininkai

Po šios pergalės katalonai savo sąskaitoje turi 54 taškus ir dar vienerias rungtynes atsargoje. Artimiausia jų persekiotoja Madrido „Atletico“ ekipa atsilieka trimis taškais.

Vargais negalais prie Madrido komandos priartėjo kitas sostinės klubas „Real“, kuris išvykoje vos įveikė vienus iš autsaiderių „Granada“ futbolininkus – 2:1.

„Levante“ 0 – 2 „Barcelona“
21' [0 – 1] David Navarro (į savus vartus)
90' [0 - 2] Luis Suarez

„Real Betis“ 1 – 0 „Valencia“
49' [1 – 0] Ruben Castro
86' Jose Gaya („Valencia“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Celta Vigo“ 1 – 1 „Sevilla“
25' Federico Fazio („Sevilla“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
43' [0 – 1] Daniel Carrico
64' [1 – 1] Claudio Beauvue

„Granada“ 1 – 2 „Real“
30' [0 – 1] Karim Benzema
60' [1 – 1] Youssef El Arabi
85' [1 – 2] Luka Modrič